اخبار

بازدید مهندس الهامی مدیر کل ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان کرمان از کارخانه مخابراتی و مجموعه کارخانجات خودرو سازی ارگ جدید بم

بازدید مهندس الهامی مدیر کل ارتباطات و فنآوری اطلاعات استان کرمان از کارخانه مخابراتی و مجموعه کارخانجات خودرو سازی ارگ جدید بم
جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان با حضور فرماندار شهرستان بم، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شهردار بم، مدیران واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان، روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و فعالین اقتصادی در محل فرمانداری بم برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای مهندس اشک فرماندار شهرستان بم با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت، به بیان گزارش مختصری از وضعیت شهرستان بم به ویژه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فعال در سطح شهرستان پرداختند.

الهامی  نیز ضمن تبریک فرارسیدن ایام ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، گزارش مختصری از اقدامات دولت تدبیر و امید و وضعیت زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات در شهرستان های شرق استان ارائه نمودند. ایشان با  اشاره به مباحث اقتصادی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایجاد اشتغال پایدار را از اهداف پروژه های اقتصاد مقاومتی دانستند و بر همکاری کلیه دستگاه ها جهت راه اندازی خدمات الکترونیکی و تحقق شهر مجازی بم تاکید نمودند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اهمیت تولید محتوای الکترونیکی و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و با اشاره به تغییرات ایجاد شده چشم گیر در اقتصاد جهان و ایران و تاثیر پذیری آن از بخش ICT، زمان حاضر را فرصتی بسیار مغتنم برای ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات برشمرد. گفتنی است در این جلسه  برخی نمونه های موفق در تولید محتوای الکترونیکی و ایجاد کسب و کار برای روسای دانشگاه ها و اعضاء  هیئت علمی ارائه گردید.

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۰۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید