اخبار

بررسی نیازها و راهکارهای رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ابرکوه صورت گرفت

بررسی نیازها و راهکارهای رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ابرکوه صورت گرفت
هفتمین نشست هم اندیشی از مجموعه جلسات بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در شهرستان ابرکوه برگزار و پیرامون ابعاد مختلف این موضوع تبادل نظر شد

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، روز سه شنبه 23 آذرماه نشست هم اندیشی شناسایی و بررسی مشکلات حوزۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان ابرکوه در راستای تقویت زیرساخت ها  با حضور «اکرم فداکار» مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، فرماندار شهرستان ابرکوه، مدیر کل ارتباطات زیرساخت، مدیریت شعب پست بانک و معاونین پست و مخابرات استان ،بخشداران و جمعی از مسئولان در فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

    در این جلسه مشکلات و نیازهای ارتباطی شهرستان از جمله تلفن ثابت، GSMروستایی، تلفن همراه، اینترنت پر سرعت، فیبر نوری، دفاتر خدماتی پیشخوان دولت و ICT روستایی و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت  و با ارائه راهکارهایی در این زمینه تصمی گیری صورت گرفت.

    پس از این جلسه مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، با حضور در روستاهای "خرم آباد" و " شمس آباد" شهرستان ابرکوه، باجه پست بانک این دو روستا را افتتاح کرد.

     «اکرم فداکار» در این مراسم هدف از ارائه خدمات پست بانک در روستاها و مناطق محروم را تسهیل امور، بهره مندی روستاییان از خدمات بانکی،کاهش هزینه ها، اشتغالزایی و محرومیت زدایی بیان کرد.

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۰۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید