اخبار

شبکه سرمایه گذاری محصولات حوزه ICT در استان یزد تقویت می شود

شبکه سرمایه گذاری محصولات حوزه ICT در استان یزد تقویت می شود
شرکت سرمایه گذاری همراه وس با هدف سرمایه گذاری و مشارکت با تیم‌های فعال و شرکت های دانش بنیان حوزه فاوا در استان یزد حضور یافت.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد,شرکت همراه وس به عنوان یکی از تجمیع کننده های بزرگ حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه فاوا با حضور در استان یزد به بررسی شرایط تیم های متقاضی پرداخت.

    مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: با توجه به درخواست های ارائه شده از سوی برخی شرکت‌های بومی نسبت به جذب سرمایه گذار، هماهنگی های لازم با شرکت سرمایه گذاری همراه وس جهت حضور در استان انجام شد.

"    اکرم فداکار" با اشاره به اینکه ایجاد شبکه سرمایه گذاری در استان یکی از اهداف مهم این اداره کل می باشد اظهار امیدواری کرد: حضور همراه وس در استان یزد به عنوان یکی از تجمیع کننده های بزرگ در حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه بتواند نقطه آغازی بر تحقق این هدف باشد.

    گفتنی است در جلسه عمومی که با حضور تیم ها و شرکت های علاقه مند به جذب سرمایه گذار در پارک علم و فناوری استان برگزار شد، مدیرعامل شرکت اکسل توضیحاتی در خصوص خدمات ارزش افزوده و نحوه همکاری شرکت همراه وس با تیم های فعال استان ارائه کرد.

    در ادامه شرکت های معرفی شده از سوی پارک علم و فناوری و نظام صنفی استان به صورت اختصاصی و در حضور نماینده شرکت سرمایه گذار، تیم و محصول خود را در زمانی مشخص معرفی کردند.

    شایان ذکر است تعدادی از تیم های استان مورد توجه و تائید شرکت مذکور قرار گرفت که جلسات تکمیلی برای توافق نهایی با آنها برگزار خواهد شد.

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۲۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید