اخبار

جلسه بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان دزفول برگزار شد

جلسه بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان دزفول برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، به منظور بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان دزفول و پیگیری مصوبات سفر دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آبان ماه سال جاری به شهرستان دزفول، جلسه ای با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان، مدیران تابعه وزارت در استان، نماینده مخابرات منطقه خوزستان، بخشداران شهرستان و بخش خصوصی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ویژه دزفول در این نشست ضمن تقدیر از حضور مدیران استانی و تشکر از خدمات صورت گرفته در شهرستان به ارائه مطالبی در خصوص موقعیت و وضعیت شهرستان دزفول پرداختند. ایشان با بیان مشکلات ارتباطی و فناوری اطلاعات در برخی مناطق محروم و صعب العبور شهرستان دزفول به لزوم پیگیری مجدانه و بهبود کیفیت سرویس های فناوری اطلاعات اشاره نمودند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان در این جلسه هدف از تشکیل جلسه در این شهرستان را بررسی میدانی مشکلات ارتباطی و فناوری اطلاعات و همچنین پیگیری مصوبات سفر اخیر دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این شهرستان عنوان کرد. ایشان با اشاره به عزم جدی کلیه واحدهای تابعه حوزه ICT در جهت رفع مشکلات شهرستان، خواستار رسیدگی در جهت امور زیرساختی و فناوری اطلاعات در تمامی شهرها و روستاهای این شهرستان شد.

در ادامه ضمن بررسی ارزیابی توسط ادارات تابعه و شرکت مخابرات منطقه خوزستان اقدامات لازم در خصوص تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت، آنتن دهی تلفن همراه، خدمات پست و پست بانک، دفاتر خدماتی پیشخوان دولت و ICT روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای رفع مشکلات موجود تصمیم گیری شد.

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۵۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید