اخبار

نخستین رویداد علمی ایده شو چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.

نخستین رویداد علمی ایده شو چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.
نخستین رویداد علمی ایده شو توسط پارک علم و فناوری استان و با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه شهرکرد برگزار و از نفرات برتر تجلیل گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  چهارمحال و بختیاری، نخستین رویداد علمی "ایده شو" با حضور مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  ،  رئیس پارک علم و فناوری استان و دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و برخی از فعالان این حوزه از جمله  سرکارخانم پروین برادران (جزو ۶ زن منتخب جهان در کارآفرینی فناورانه)، مهدی بهرامیان دهکردی کوچکترین مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جمعی از اساتید، دانشجویان و صاحبان ایده های فناورانه در سالن خیام دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

این رویداد علمی که به همت پارک علم و فناوری و با همکاری اداره کل ارتباطات استان و  انجمن علمی مواد دانشگاه شهرکرد برگزار شد با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه شد. در همین رابطه دکتر اسماعیل پیرعلی اظهار داشت:  پس از اطلاع رسانی  بیش از  200 ایده در سامانه ایده شو استان ثبت نام نموده اند  که  از این تعداد 12 ایده موفق به کسب امتیازات لازم جهت حضور در این رویداد شدند که در پایان از 5 ایده برتر با اهداء جایزه و لوح، تقدیر صورت خواهد گرفت .

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۳۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید