اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید دفتر حراست شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید دفتر حراست شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد
در این مراسم دکتر زرندی از زحمات و خدمات حسین جعفری مقدم تشکر کرد و وی را به عنوان یکی از مدیران خدوم، زحمتکش دانست سپس در معرفی مهران غلامی به عنوان مشاور مدیر عامل و مدیر کل دفتر حراست اظهار داشت: وی با سوابق بسیار درخشان و آشنایی به این امور از مدیران موفقی هستند که توفیق خدمت به این مجموعه را خواهد داشت .

دکتر زرندی در ادامه مجموعه فرودگاه پیام را به لحاظ فعالیت های اقتصادی و عملیاتی آماده جهش دانست و بیان نمود که طبق ماموریت محوله از طرف مقام عالی وزارت برنامه ریزی های لازم جهت تحرک و پویایی و شکوفایی این مجموعه انجام گرفته،که جابه جایی مدیران برا ی ایجاد امید و انگیزه بهتر در همین زمینه می باشد .
در ادامه دکتر بیگ پور مشار وزیر و مدیر کل دفتر مرکزی حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: انتظار می رود حراست ها در اخذ تصمیمات با نیت و نگاه مثبت در سه طبقه اخلاق، فنی، تخصصی و همکاری و کمک به دیگران در پیشبرد اهداف مدیریت به عنوان پیشرو در توسعه باشد.
مدیرکل حراست وزارت در ادامه احساس مسئولیت در افراد را در هر رده شغلی از انگیزه های مهم خدمت و افتخار برای مشارکت در امور مجموعه دانست .

وی در بخشی از سخنان خود به انتظارت حراست از مجموعه پرداخت و افزود: رعایت قانون ، اخلاق مداری ،همکاری بین همه اجزا مدیران و حراست و حمایت معنوی و مادی و نمود داشتن و دیده شدن حراست از انتظاراتی است که همه کارکنان باید در این امر همکاری و مشارکت نمایند.
مشاور وزیر ارتباطات با اشاره به وسعت مجموعه پیام و فعالیت های مختلف و گسترده اقتصادی، تجاری ، صنعتی و هوایی اظهار داشت: این مجموعه با نوع فعالیتهایی که در همه مولفه ها و آی سی تی دارد در رونق کسب و کار استان نقش به سزایی داشته و خواهد داشت .
دکتر بیگ پور در پایان به دو موضوع پایه و بنیادی در حراست اشاره کرد و خاطر نشان نمود:علی رغم کنترل و حفاظت ذاتی حراست حفظ حیثیت افراد و خط شکن بودن و پیش قراول شدن در امنیت به عنوان منشور فعالیت حراستی همیشه مد نظراست .

۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۱۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید