پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست کمیته بازسازی عتبات عالیات در حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد

نشست کمیته بازسازی عتبات عالیات در حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد
مهندس آذری جهرمی گفت: در حال حاضر شرائط و تسهیلاتی بوجود آمده و امنیت ایجاد شده باعث آرامش خاطر زوار می باشد و با توجه به اینکه کانال هایی برای جمع آوری نذورات پیش بینی شده است به لحاظ شفاف سازی در مسائل مالی وکمک به بازسازی ساختمان های حرمین شریفین می بایست چارچوب کمک ها نظام مند باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در این نشست مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت خاطر نشان کرد: مهندس همتی مسوول راه اندازی دبیرخانه دائمی کمیته بازسازی ستاد عتبات عالیات است، و نظام نامه مربوطه نیز تدوین و به تائید دکتر واعظی خواهد رسید.
در  ابتدای این نشست مهندس افضلی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات سازمان های مجموعه وزارت ارتباطات در امر معنوی اربعین حسینی,  مأموریت اصلی ستاد را  بازسازی و توسعه حرمین شریفین دانست و گفت: ما برای جذب کمک های معنوی مردم, راهکارهای جذب این کمک ها را در قالب 20 عنوان در جدولی پیش بینی کرده ایم که بخشی از این راهکارهها مربوط به وزارتخانه ها می باشد .
در ادامه راحمی مدیر هماهنگی وزار تخانه ها و نهادهای ستاد باز ساری عتبات عالیات نیز  با تشکر از اقدامات ارزنده مجموعه وزارت ارتباطات گفت: با فراخوان وزارتخانه ها کار بسیار بزرگی انجام شد اگر اقدامات مربوط به بازسازی بر اساس وظایف تعیین شده کمیته اجرائی شود، کمک رسانی به زائرین برای سال آینده بهتر انجام خواهد شد.
مهندس همتی مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات و دبیر کارگروه ستاد بازسازی عتبات عالیات حوزه فناوری اطلاعات نیز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات  شرکت ها و سازمان های زیرمجموعه وزارت ارتباطات در برگزاری مراسم اربعین حسینی گفت: در نظر داریم با ایجاد دبیرخانه دائمی و با اطلاعات جمع بندی شده  قابلیت استفاده از پتانسیل های موجود را طی نظام نامه کلی مشخص کرده و در اختیار اعضا برای اجرائی شدن قرار دهیم.
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۷۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید