اخبار

افتتاح رویداد کارآفرینی هم نت با حضور و سخنرانی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اصفهان

افتتاح رویداد کارآفرینی هم نت با حضور و سخنرانی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اصفهان
صبح سه شنبه 16 آذرماه 1395 رویداد ملی کارآفرینی هم نت با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه اصفهان افتتاح شد.

افتتاح رویداد کارآفرینی هم نت با حضور و سخنرانی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اصفهان
صبح  سه شنبه 16 آذرماه 1395 رویداد ملی کارآفرینی هم نت با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه اصفهان افتتاح شد.
در رویداد هم نت که با رویکرد تمرکز بر حل مسائل واقعی و معرفی فرصت های مورد نظر سرمایه گذاران پایه ریزی شده است، سرمایه گذار واقعی از طرح های برگزیده که به حل مشکلات صنعت پرداخته و بتواند درآمدزایی و اشتغال ایجاد کند حمایت اجرایی می کند. شرکت مخابرات استان اصفهان به عنوان سرمایه گذار اصلی رویداد هم نت فن آوری اطلاعات و ارتباطات فرصت ها و چالش های زیر را برای ایده پردازی در اختیار شرکت کنندگان قرارداده است.
۱. مدیریت دانش در فن آوری
۲. کاهش هزینه های انرژی، تعمیرات و نگهداری
۳. ارتقای امنیت برنامه های کاربردی تحت وب
۴. سیستم عاملهای متن باز (open source) در شرکت های بزرگ
۵. اپلیکیشن ها و وب سایت ها
 در مراسم افتتاحیه این رویداد آقای دکتر امیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان طی یک سخنرانی به فرصت‌های کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیاء پرداخت و در پایان در نشست پرسش وپاسخ به سوالات شرکت کنندگان در زمینه فرصت‌های کسب و کار در حوزه ICT پاسخ داد.
بیش از 140 شرکت کننده در این رویداد ثبت نام نموده اند که طی چهار روز روی طرح کسب و کار ایده‌های خود کار میکنند و در پایان ایده‌های برتر جوایز مالی و حمایت‌های مربوط به راه‌اندازی کسب و کار را دریافت خواهند نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت این رویداد در آدرس   http://ict-hamnet.ir/   مراجعه نمایید.

۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۳۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید