اخبار

آخرین مهلت متقاضیان پروانه Servco برای استفاده از تخفیف حق امتیاز

آخرین مهلت متقاضیان پروانه Servco برای استفاده از تخفیف حق امتیاز
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعلام کرد: متقاضیان دریافت پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت (Servco) تا ابتدای دی ماه ۹۵ می‌توانند برای استفاده از تخفیف حق الامتیاز پروانه اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، علی اصغر عمیدیان گفت: براساس مصوبه ۲۱۱ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه VoIP, ISP, ISDP, PAP و PSTN که متقاضی دریافت پروانه Servco باشند، می‌توانند به ازای میزان پورت دایری، شماره دایری، پهنای باند و ترافیک امتیاز دریافت کرده و به ازای هریک امتیاز از یک درصد کاهش حق امتیاز استفاده کنند.
وی افزود: در زمان ابلاغ مصوبه ۲۱۱ در اسفند سال ۹۳، متقاضیان تا ۹ ماه فرصت داشتند مدارک خود را برای دریافت این تخفیف به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه کنند.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به تصمیم جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۴۶ اظهار کرد: در این مصوبه به متقاضیان دریافت پروانه Servco فرصت دیگری برای استفاده از تخفیف حق امتیاز اختصاص داده شده است و متقاضیان باید تا ابتدای دی ماه ۹۵، مدارک رسمی خود را برای استفاده از این تخفیف به رگولاتوری ارائه کنند.
عمیدیان تصریح کرد: درخواست هایی که پس از تاریخ تعیین شده در مصوبه به رگولاتوری ارائه شود مشمول کاهش حق امتیاز نخواهد شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۵۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید