اخبار

سومین استارتاپ اراک با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مرکزی برگزار شد

سومین استارتاپ اراک  با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مرکزی برگزار شد
سومین رویداد استارتاپ اراک در تاریخ های 3 لغایت 5آذرماه 95 با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی و با حضور 98 شرکت کننده ی مشتاق حوزه ی کارآفرینی با ارائه 46 ایده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ICT استان مرکزی: این رویداد با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، آموزش کارتیمی، ایده پروری، اعتبارسنجی ایده ها، آموزش مدل کسب و کار و مسائلی چون بازاریابی و فروش و نحوه ی ارائه ی ایده در مقابل داوران برای سومین بار در شهر اراک برگزار شد و در پایانِ روز نخست با انتخاب و رأی گیری 10 ایده از ایده های طرح شده انتخاب و 10 تیم برای فعالیت بر روی آن ها انتخاب گردید.

در روز دوم 10 تیم با کمک مربیانِ خبره در حوزه های کسب و کار و برنامه نویسی و طراح، فعالیت تیمی خود را آغاز و سعی در اعتبارسنجی و تهیه ی نمونه اولیه از کسب و کار خود داشتند و در نهایت در  روز سوم با جمع بندی فعالیت های خود،آماده ی ارائه کار خود در مقابل داوران شدند.

در پایان روز سوم و پس از ارائه 10 تیم یاد شده ،3 تیم با نظر داوران به عنوان تیم های برتر انتخاب گردیده و اعلام شدند.

در مراسم اختتامیه این برنامه دکتر رحمانی ،مدیر کل ICT  استان طی سخنانی  درباره چگونگی حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  از فعالین حوزه فاوا و شرکتهای نوپا  توضیحاتی را ارائه نمودند.

 

۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۷
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۸۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید