اخبار

پنجره واحد خدمات شهری در استان یزد راه اندازی می شود

پنجره واحد خدمات شهری در استان یزد راه اندازی می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در کارگروه توسعه دولت الکترونیک بیان کرد: پنجره واحد خدمات شهری با هدف تسهیل فضای کسب و کار و افزایش رضایت عمومی راه اندازی می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، ظهر روز سه شنبه 2 آذر ماه چهارمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان در سال جاری به ریاست استاندار و با حضور اعضاء این کارگروه در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری یزد برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این جلسه با اشاره به اینکه پنجره واحد مکانی فیزیکی یا مجازی و یا ترکیبی از این دو حالت است گفت تشکیل پنجره های واحد با هدف سازماندهی و تسهیل فرآیند انجام کارها، رفع موانع اداری و اجرایی در فعالیت های گوناگون صورت می گیرد.

«اکرم فداکار» ادامه داد: از مزایای قابل توجه تشکیل پنجره واحد، عدم دریافت چندباره اطلاعات برای دسترسی به بسیاری از خدمات و مجوزها و جلوگیری از هدر رفت زمان در انجام یک فرآیند است.

فداکار افزود مهمترین عامل موفقیت این پروژه، اراده مصمم مدیران استان و استفاده از ظرفیت های زیرساختی و اطلاعاتی موجود می باشد.

وی گفت توجه به آسیب شناسی تحقق پنجره های واحد در کشور و رفع آسیب ها بسیار ضروری است.

     گفتنی است در این جلسه الزامات، موانع و راهکارهای تحقق پنجره واحد خدمات شهری توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بیان و ساختار اجرایی پیشبرد پروژه پنجره واحد خدمات شهری استان تصویب شد.

۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱
تعداد بازدید : ۷۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید