اخبار

راه‌اندازی مرکز توسعه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه

راه‌اندازی مرکز توسعه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، امروز تفاهم نامه بین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، تفاهم نامه بین مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با موضوع راه‌اندازی وبهره‌برداری مرکز توسعه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) در دانشگاه برای ارائه خدمات به متقاضیان از جمله هدایت پایان‌نامه‌ها و استعدادهای دانشجویی، امروز مورخ 95/09/03 منعقد گردید.

در این جلسه مهندس بهنیا با تاکید بر ضرورت رشد و گسترش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان گفت: توسعه و تحقق کامل ICT مستلزم همکاری و هم افزایی ارتباطات و فناوری اطلاعات با مراکز دانشگاهی است.

 در ادامه جلسه مقرر گردید که این مرکز با هدایت و حمایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در ارائه خدمات به متقاضیان به بهره‌برداری برسد.

لازم به ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی غرب کشور و سومین دانشگاه جهان از نظر تعداد دانشجو بوده (بیش از 20000 دانشجو) و طبق آخرین آمار دریافت شده از پایگاه Scopus، در پنج ماه اول سال ۲۰۰۹ دانشگاه آزاد با ۱۰۷۹ مقاله در سطح کشور موفق به کسب رتبه اول در تولید مقالات علمی شده و تاکنون بیش از 1000 کتاب تالیف و ترجمه و بیش از 10000 مقاله در نشـریات ISI ، علمی و پژوهشی منتشر کرده است.

۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۶۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید