اخبار

خواستار توسعه همکاری های ITU با دانشکده پست و مخابرات هستیم

خواستار توسعه همکاری های ITU با دانشکده پست و مخابرات هستیم
مدیر طیف اتحادیه جهانی مخابرات با تاکید بر امکان همکاری با دانشکده پست و مخابرات در زمینه مدیریت طیف و آموزش های منطقه ای گفت: خواستار توسعه دوره های مشابه در زمینه پهنای باند و زمینه های مشابه در همکاری با دانشکده هستیم.
 به گزارش روابط عمومی دانشکده پست و مخابرات، استپن بوزوسکی، مدیر بخش طیف اتحادیه جهانی مخابرات، در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی"جنبه های اقتصادی مدیریت طیف" که اول آذر ماه توسط دانشکده پست و مخابرات و با همکاریITUدر سالن اجتماعات الغدیر مرکز همایش های شهید قندی به مدت سه روز آغاز به کار کرد، گفت: با توجه به همکاری خوب ایران در خصوص کارگاه های بین المللی تصمیم گرفتیم تا این دوره از کارگاهها نیز در ایران برگزار شود.
وی افزود: در کارگاه اطلاعاتی در خصوص جنبه های اقتصادی مدیریت طیف عنوان می شود و ارائه هایی نیز از کشورهای دیگر خواهیم داشت.
وی، تبادل و به اشتراک گذاری تجربیات کشورها را مهم ترین مزیت برگزاری این گونه کارگاهها برشمرد و افزود: بحث حمایت مالی که اتحادیه از کشورهای مختلف انجام داده با همین هدف بود و کشورهای کره جنوبی و استرالیا، همچنین از کسانی که در بحث مطالعات موردی کمک کردند نیز حمایت کرد.
 بوزوسکی با ابراز رضایت از مدیریت، نحوه برگزاری و ساماندهی این کارگاه توسط ایران گفت: در این کارگاه ما ارائه هایی از کشورهای مختلف داریم که به عنوان مثال امروز کشور مغولستان در این زمینه مطالبی عنوان کرد.
وی با اشاره به جنبه های نوآورانه بحث مدیریت طیف اظهار کرد: نمایندگان کشورهایی که در این کارگاه حضور دارند می توانند این نوآوریها را به کشور خودشان منتقل کنند و از آن به بهترین نحو استفاده کنند.
مدیر طیف اتحادیه جهانی مخابرات، در عین حال درباره مهم ترین عوامل برگزاری این کارگاه در ایران توضیح داد: ایران تجربیات خوبی در مدیریت طیف داشته و همکاری های خوبی نیز در این زمینه از این کشور شاهد بودیم و از سویی تجربیاتی با ایران در رابطه با طراحی و توسعه نرافزاری مدیریت طیف داشتیم.
۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۶
تعداد بازدید : ۱,۳۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید