پرش به محتوای اصلی

اخبار

تجلیل از تلاش های نصیری در شرکت ملی پست

تجلیل از تلاش های نصیری در شرکت ملی پست
از تلاش ها و اقدامات ارزنده سید مجتبی نصیری معاون سابق برنامه ریزی و امور پشتیبانی در شبکه پستی تجلیل و تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، یکم آذرماه در نخستین جلسه شورای مدیران شرکت ملی پست که با حضور مهندس حسن زاده رییس هیات مدیره پست بانک، مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی و اجرایی برگزار شد از زحمات و تلاش های نصیری معاون سابق برنامه ریزی و امور پشتیبانی تجلیل و تقدیر شد.
در این جلسه حسن زاده ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع خانواده شبکه پستی بیان داشت: با توجه به سابقه درخشانی که نصیری در شبکه پستی برخوردار است، سمت جدید مناسب وی بوده و می تواند با تخصص، دانش و توانمندی های بالای خود بسیار موثر واقع شود.
وی با تاکید بر این که وجود چنین منصبی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خالی بود افزود: اقدامات ارزنده ای از سوی نصیری در مجموعه پست صورت گرفته که امیدواریم این روند با کسب این سمت استمرار یابد و شاهد توسعه خدمت رسانی به هموطنان باشیم.
در ادامه مهندس مهری با اشاره به تصویب اساسنامه جدید شرکت اظهار داشت: مطابق با مفاد مندرج در این اساسنامه ضروری بود تا یکی از مدیران شبکه به منظور حضور در بخش پست سازمان تنظیم مقررات معرفی شود که در همین ارتباط با توجه به آَشنایی و اشراف کامل نصیری به مسایل پستی، وی بهترین گزینه برای این سمت بود.
مدیرعامل با بیان این که بخش تنظیم مقررات هم در زمینه سیاستگذاری و هم قانونگذاری برای پست از اهمیت به سزایی برخوردار است اظهار داشت: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع باید فردی مطلع برای این بخش معرفی شود تا حامی منافع شرکت باشد.
معاون وزیر نصیری را فردی با خلوص، صادق و دارای تجربه خواند و گفت: جدا شدن چنین فردی برای شبکه بسیار سخت است اما حضور وی در بخش تنظیم مقررات ارجحیت دارد و هر چه بخش پست در این سازمان تقویت شود به نفع شرکت خواهد بود.
مدیرعامل درخصوص سمت جدید نصیری گفت: وی مسئولیت راهبری امور پستی در سازمان تنظیم مقررات را براساس ساختار و اساسنامه جدید شرکت ملی پست بر عهده خواهد داشت.
وی بر لزوم تعریفی واحد از مفاد اساسنامه تاکید و خاطرنشان کرد: با مسئولیت جدید نصیری بتوانیم از پتانسیل های موجود در اساسنامه بهره لازم را ببریم.
مهندس مهری اظهار امیدواری کرد: با همکاری نصیری و حسن زاده شاهد اقدامات مفیدی برای بخش پست کشور باشیم.
در ادامه نصیری نیز به تشریح موضوعات مرتبط با حوزه جدید مسئولیت خود پرداخت.
در پایان این مراسم طی لوحی از تلاش های دلسوزانه و بی شائبه نصیری در طی حضور ارزشمندش در شبکه پستی تقدیر شد.
۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۱,۷۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید