اخبار

دیدار کارکنان اداره کل ICT با نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان

دیدار کارکنان اداره کل ICT با نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان
کارکنان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با آیت الله قربانی، نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان: مدیرکل و کارکنان اداره کل ICT استان در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان، ضمن ارائه گزارش از وضعیت ارتباطی استان به پروژه های در دست اجرا در این حوزه نیز اشاره نمودند.

در این دیدار ابتدا مهندس توکلی توضیحاتی از وضعیت ارتباطی استان در خصوص تلفن همراه و ثابت و همچنین سرویس اینترنت و در ادامه از وضعیت ارتباطی گیلان و جایگاه استان نسبت به کل کشور مواردی را مطرح نمودند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در ادامه برای پیشرفت استان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتقاء جایگاه IT در گیلان خواستار حمایت نماینده محترم ولی فقیه در استان شده و از IT به عنوان یکی از عوامل ارتقاء شاخص های استان نام بردند.

توکلی از ایجاد بستر مناسب اینترنت پرسرعت در اکثر روستاها استان خبر داد و افزود: تمام تلاش خود را به کار می بریم تا با مشارکت با دستگاههای دولتی و استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی فعال در این حوزه، به افزایش میزان تولید محتوا در این بخش کمک کنیم.

آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه در استان، ضمن ابراز خرسندی از وضعیت ارتباطی در استان با توجه به امکانات موجود و شرایط تحریم کشور یادآور شدند: باید مسئولان ICT استان با تعامل بیشتر با دستگاهها، اساتید دانشگاهها و حوزه ها باشند تا با تولید محتوا و ایجاد بستر مناسب زمینه رشد و توسعه استان فراهم گردد.

ایشان در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران این حوزه، حمایت خود را برای هر گونه تعامل که منجر به رشد و توسعه جایگاه فناوری اطلاعات در استان شود را اعلام نمودند.

۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۶۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید