اخبار

در جستجوی رضایت مشترکان

یک روزنامه کثیر الانتشار خبر استرداد وجوه ثبت نامی تلفن همراه را با این تیتر منتشر کرد: «استرداد کامل وجه ثبت نامی تا یک ماه قبل از زمان دریافت سیم کارت امکان پذیر است.» تنظیم این خبر با این تیتر و نمونه های دیگر از این دست باعث بروز شک و تردیدهایی دربین  مردم شد.
صف های طولانی مقابل باجه های پستی و پست بانک با آغاز زمان استرداد وجوه ثبت نامی سیم کارت از نهم اردیبهشت ماه نشان از نوعی عجله و اضطراب در میان مردم داشت.
مسوولان اجرایی پست بانک از ازدحام مردم شکایت داشتند و معتقد بودند: بسیاری از استردادکنندگان تصور می کنند که تا اول خرداد ماه امسال فرصت دارند تا پول خود را به صورت کامل دریافت کنند.
از سوی دیگر مراجعه کنندگانی که به قصد استرداد فیش های خود به مراکز پست بانک رجوع می کنند از عدم موفقیت خود در دریافت پول ناراضی هستند.
در این رابطه، مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ICT گفت: فیشهای ثبت نام سیم کارت تلفن همراه نیاز به تایید دارند که این امر باعث افزایش زمان در روند استرداد وجوه می شود.
دکتر محبیان عراقی افزود: 15 روز سیستم آنلاین بانکهای مرتبط با پست بانک قطع بود و به همین سبب شاهد کندی روند در استرداد فیش های تلفن همراه در این چند روز اخیر بودیم.
از سوی دیگر طبق اظهارات برخی از مسترد کنندگان، باجه های پست بانک با کمبود پول برای تحویل چک به مراجعه کنندگان مواجه شده اند که این امر نیاز به بررسی های بیشتری دارد.
سارا کروبی - کارشناس واحد خبر روابط عمومی وزارت ICT
۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴,۰۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید