اخبار

استرداد ودیعه ثبت نام کنندگان تلفن همراه در سال 84، تا پایان اردیبهشت 86 ادامه دارد

روابط عمومی شـــرکت مخابرات ایران اعلام کرد ، براساس اطلاعیه ثبت نام تلفن همراه در سال 84 ، کلیه ثبت نام کنندگان سیم کارت تلفن همراه که به هر دلیل از دریافت سیم کارت منصرف شده اند می توانند تا یک ماه قبل از دایری تلفن همراه ، با مراجعه به مراکز پستی و یا دفاتر خدمات ارتباطی محل ثبت نام خود و با ارائه اصل و تصویر شناسنامه مالک و قبض ثبت نام ، نسبت به استرداد وجوه اولیه ثبت نام اقدام نمایند .


بنابر گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، از آنجاکه بعضی از متقاضیان محترم به دلیل عدم توجه و دقت کافی به اطلاعیه ها و اخبار منعکس شده از سوی رسانه های ارتباطی ، جهت استرداد وجه خود نگران پایان مهلت زمانی شده اند ، لذا براساس این اطلاعیه اعلام می دارد استرداد ودیعه ثبت نام کنندگان تا پایان اردیبهشت ماه سال 86 ادامه خواهد داشت . به عبارت دیگر به عنوان مثال چنانچه، براساس قرعه کشی ، اولویت دریافت سیم کارت متقاضی اردی بهشت 86 باشد تا فروردین 86 می تواند جهت دریافت ودیعه ثبت نام خود اقدام نماید .
ضمناً به منظور رفاه حال متقاضیان محترم از تاریخ 12/2/85 کلیه مراحل استرداد ودیعه اعم از دریافت و کنترل مدارک و تکمیل فرم مربوطه در مراکز پستی و دفاتر خدمات ارتباطی محل ثبت نام اولیه انجام و متقاضیان پس از 72 ساعت ، با مراجعه به شعب پست بانک اعلام شده می توانند وجوه خود را دریافت کنند . بدین ترتیب در مرحلة تکمیل فرم نیازی به مراجعه به شعب پست بانک نیست و این اقدام باعث تسریع  در پاسخگویی به مراجعان محترم خواهد شد .
روابط عمومی شرکت مخابرات ایران تمام تلاش خود را به اطلاع رسانی بهنگام معطوف داشته تا موجبات جلب رضایت هر چه بیشتر هموطنان گرامی را فراهم آورد.

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۴,۰۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید