اخبار

دکتر بروجردی: اقدامات انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی پیام در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

دکتر بروجردی: اقدامات انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی  پیام در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
دکتر علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی با فعالیت ها و دستآوردها و پیشرفت های فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام آشنا شد .
 به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام ، در این  دیدار مهندس مختاری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام گزارشی از وضعیت فعلی و فعالیت ها شرکت در حوزه های مختلف فرودگاهی ، منطقه ویژه اقتصادی ، و شهر ict   ارائه نمود و با اشاره به ماموریت این شرکت در جهت رونق اقتصادی و تسریع در حمل و نقل هوایی اظهار داشت:  ظرفیت ها و پتانسیلها و قابلیت ها ی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه به سمت توسعه پایدار شناسایی و برنامه ریزی شده است که رشد کمی و کیفی فعالیت ها در سالهای اخیر  باعث ثبات در آمدی و زمینه توسعه را فراهم آورده است .
مهندس مختاری در ادامه افزود:  گامهای موثر و محکمی  برای ایجاد شهر ict برداشته شده است که بی شک ایجاد این شهر باعث توسعه ملی و استانی در زمینه  it   خواهد شد .
در این دیدار دکتر بروجردی جذب سرمایه داخلی و خارجی را برای صنعت و تولید یکی از برنامه های اقتصاد مقاومتی دانست و بیان داشت : در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام برای جذب سرمایه و تسریع در امور تولید زیر ساختها آماده شده است که این خود حمایت از سرمایه گذاری و زمینه ساز تولید برای عملی نمودن اقتصادی مقاومتی می باشد.
دکتر بروجرودی در ادامه  به توانمندی های ملی و ظرفیتهای منطقه ای در بخش فرودگاهی اشاره کرد و عنوان نمود کار در حوزه فرودگاهی به ویژه  در تعمیرات هواپیما ها و موتور های هواپیما سنگین و فوق سنگین در قالب ارائه خدمات  فنی و مهندسی ضمن جلوگیری از خروج ارز تولید ثروت و دانش و خودکفایی  را به دنبال خواهد داشت .
لازم به ذکر است که از سال گذشته توسط بخش خصوصی در فرودگاه پیام تعمیرات اساسی موتور هواپیماهای سنگین با نظارت سازمان هواپیمایی کشوری انجام می گیرد .
۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳
تعداد بازدید : ۶۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید