اخبار

تقدیر از زحمات مهندس خسروی/ معارفه مهندس آذری جهرمی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل زیرساخت

تقدیر از زحمات مهندس خسروی/ معارفه مهندس آذری جهرمی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و  مدیرعامل زیرساخت
مراسم تقدیر و تشکر از زحمات مهندس خسروی و معرفی مهندس آذری جهرمی به عنوان معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور وزیر ارتباطات و معاونین وی، دکتر فیروزآبادی رییس مرکز ملی فضای مجازی و مدیران اپراتورهای تلفن همراه و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در سالن شهید قندی وزارت برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس آذری جهرمی در این مراسم با تقدیر از اعتماد وزیر ارتباطات به خود گفت: دکتر واعظی در انتخاب یک جوان برای مدیریت شرکت ارتباطات زیرساخت ریسک بزرگی کردند و امیدوارم با اقدام مناسب و عملی،و کمک همکاران پاسخ  این اعتماد را داده و جوانان را سربلند کنیم.
وی با یادآوری درس بزرگ از صبر و شجاعت مهندس خسروی افزود: در مدت باقیمانده از دولت مهمترین وظیفه ما اجرای کامل شبکه ملی اطلاعات است که در دو سال اخیر روی آن کار زیادی صورت گرفته و امیدواریم به نتیجه نهایی برسد.
آذری جهرمی با اشاره به رئوس برنامه های مندرج در حکم انتصاب ادامه داد: امیدواریم به زودی مراکز تبادل داده شیراز، مشهد و تبریز راه اندازی شده سرآغاز یک حرکت جدید در حوزهICT کشور خواهد بود.
وی با اشاره به شروع مذاکرات اصلاح مدل اقتصادی شرکت با کمک سازمان تنظیم مقررات گفت: پیش بینی می کنم ظرف یک ماه آینده تحولات خوبی در حوزه شبکه بین استانی اتفاق بیفتد.
آذری جهرمی از چشم پوشی زیرساخت از سود به نفع صنعت ICT کشور خبر دارد و گفت: قطعا ترکیب نیروهای جوان و با تجربه می تواند ما را در این مسیر یاری کندو اجرا و تحویل به موقع انجام شود.
وی با تاکید بر تامین درآمد شرکت از ترانزیت ادامه داد: سیاست ما توسعه به منظور حصول عدالت اجتماعی و اجرای کامل شبکه ملی است.
دکتر سراییان نیز به عنوان نماینده اپراتورهای مخابراتی در این مراسم، با تقدیر از تلاش مهندس خسروی به عنوان مدیر ارزشمند، شجاع و دلسوز در عرصه مخابرات گفت: شعار او تلاش و خدمت به مردم بود و خدماتش برای بخش ICT قابل بهره برداری است. به ویژه توسعه پهنای باندکشور نتیجه تلاش و مدیریت اوست و امیدواریم سلامت باشند.
وی ورود یک مدیر جوان به حوزه ICT را در روز جوان به فال نیک گرفت و افزود: در آغاز کار شبکه پهن باند به مجموعه اضافه می شوند که سند توسعه حوزه ICT است و بخش اعظم آن به عهده زیرساخت، مخابرات و  اپراتوهاست که امیدواریم با دانش و پشتکار مدیران و کارکنان این بخش ها محقق شود.
وی با اعلام آمادگی کامل شرکت مخابرات در راستای اجرای پروژه شبکه پهن باند ملی، اظهار داشت:  دادن بها به جوانان و ایجاد شرایط برای نقش  آفرینی آنان در عرصه تحولات کشور، از از سرمایه های ملی است و انشاءالله کشور بتواند از این سرمایه استفاده کند.
مهندس خسروی نیز که در بین ابراز احساسات شدید همکاران خود در شرکت ارتباطات زیرساخت، سخن می گفت، با تقدیر از تمام کسانی که در دوران خدمت با وی همکاری و تعامل داشته اند، گفت: بسیار سخت است 35 سال را در یک فرصت کوتاه بیان کرد.
وی با اشاره به خاطرات زمان خدمت خود در استانهای کردستان، آذربایجان شرقی، مازندران و تهران، و سازمان تنظیم مقررات اظهار داشت: اولین حکم در عرصه مخابرات را در سال 61 از دکتر واعظی به عنوان مدیر کل مخابرات استان کردستان گرفتم و در تمام این مدت با حمایت های مدیران ارشد سعی کردم در حوزه تجهیزات و توسعه ارتباط کشور موثر باشم.
در این مراسم که خانواده مهندس خسروی نیز حضور داشتند، وی ضمن تقدیر از زحمات آنان، از همکاران خود در زیرساخت تشکر کرد و گفت: نیروهای ما  به کار کردن در شرکت زیرساخت افتخار می کنند و این توسعه زیرساخت ها و شبکه کشور نیز با همت و حمایت آنان عملی شده است.
وی انتصاب جوانترین مدیر ICT کشور را در روز جوان، مثبت ارزیابی کرد و گفت: جای بسی خشنودی است که سکان مدیریت سازمان ها به دست جوانان سپرده شود.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۷:۵۹
تعداد بازدید : ۲,۱۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید