اخبار

دکتر واعظی: بزرگ ترین افتخار یک مدیر کارنامه درخشان او در پایان کار است

دکتر واعظی: بزرگ ترین افتخار یک مدیر کارنامه درخشان او در پایان کار است
مراسم تقدیر و تشکر از زحمات مهندس خسروی و معرفی مهندس آذری جهرمی به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور وزیر ارتباطات و معاونین وی در سالن شهید قندی وزارت برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی حضور بی شمار کارکنان بخش خصوصی و دولتی حوزه ICT را در مراسم را نشان از وفاداری آنان به یک مدیر لایق برشمرد و خاطر نشان کرد: از نظر من، مدیران در هر رده سازمانی باید به گونه ای عمل کنند که در وهله اول خدا از آنان راضی باشد و در مرحله بعد، زمان رفتن نام نیکی از خود به یادگار بگذارند.
وزیر ارتباطات در ادامه با تقدیر از خانواده مهندس خسروی که با صبر و بردباری این سالها در کنار وی بودند، گفت: در کنار هر مدیر موفق همواره یک خانواده همراه و مشوق قرار دارد که در تمام سختی ها یار و یاور وی هستند.
وی با اشاره به پذیرش مسوولیت های سخت و کار همراه با عشق و علاقه از جانب مهندس خسروی گفت: مهندس خسروی همواره با توکل به خدا و با اعتقاد به مردم و نظام خدمت کردند و این بزرگ ترین افتخار یک مدیراست که در پایان کار،کارنامه ای بسیار درخشان و شاخص از خود به جا بگذارد.
وزیر ارتباطات همچنین مهندس خسروی را مدیری شجاع در تصمیم گیری برشمرد و افزود: هر تصمیمی که به نفع کشور بود را با توکل به خدا اتخاذ می کرد و پس از35 سال مدیریت در مسوولیت های مختلف، کارنامه پاکی از خود به جا گذاشت که قابل تقدیر است.
وی با ابراز رضایت از همکاری با مهندس خسروی به عنوان مدیری لایق و پیگیر گفت: تمام برنامه ریزی ها را با علاقه پیگیری می کردند و حاصل آن هم همین تحول بزرگی است  که در زیرساخت کشور به وقوع پیوسته و از نظر عملکرد برای کشور قابل قیاس با هیچ یک از دیگر کارهای نیست.
دکتر واعظی تصریح کرد: مهندس خسروی رسالت خود را به خوبی ادا کرد و از مدیران موفق ما هستند و اگر اصرار بیش از حد خودشان نبود، با بازنشستگی ایشان موافقت نمی شد.
وی در ادامه با اشاره به انتصاب مهندس آذری جهرمی به عنوان جانشین مهندس خسروی این انتخاب را به توصیه مهندس خسروی عنوان کرد و گفت: علی رغم علاقه مندی نسبت به بهره گیری از نیروهای جوان، در ابتدای دولت امکان استفاده از آنان در مناصب ارشد مدیریتی فراهم نبود اما، همواره معتقدم که باید به جوانان کشور اعتماد کرد.
دکتر واعظی، افزود: این بخش با توجه به تحول سریع دنیا و تقاضای مردم، نیازمند آرامش و برنامه ریزی است که با ورود رییس جدید مرکز ملی فضای مجازی خوشبختانه آرامش در بخش حاکم شده است و می شود امیدوار بود، همکاری نزدیک زیرساخت و مرکز ملی ادامه یابد.
وی با تاکید بر وجود فعالیت های جدید در شرکت زیرساخت، ابراز امیدواری کرد که با تعامل خوب مدیر جدید و جوان این شرکت با مجموعه، روند توسعه ی آن با قوت ادامه یابد به طوری که اواسط سال رونمایی از شبکه ملی اطلاعات صورت گیرد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۵۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید