اخبار

اولین نشست تخصصی ساماندهی فروشگاههای اینترنتی استان اردبیل تشکیل شد

اولین نشست تخصصی ساماندهی فروشگاههای اینترنتی استان اردبیل تشکیل شد
با حضور دکتر رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، اولین نشست تخصصی بررسی مسائل، مشکلات و راهکارهای توسعه فروشگاههای اینترنتی استان در این اداره کل تشکیل شد.
  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ICT استان اردبیل، دکتر رزمی در این نشست ضمن تبریک روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، بیان داشت: با توجه به تازگی کسب و کارهای حوزه ICT نسبت به دیگر موضوع های اقتصادی، طبیعی است که با موانع قانونی و گاهی اوقات نبود قوانین مشخص جهت فعالیت موثر و رشد کمی و کیفی روبرو شویم و ما در تلاش هستیم ضمن هم افزایی با دیگر سازمانهای دولتی مرتبط و بخش خصوصی، در راستای بهبود و توسعه فضای کسب و کار و نیز جذب سرمایه گذار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گام برداریم.
وی افزود: یکی از راهکارهای اساسی در خصوص ساماندهی فروشگاههای اینترنتی استان؛ تشکیل اتحادیه یا انجمن برای این صنف می باشد و امید داریم این موضوع با همکاری و همفکری همه فعالان این بخش محقق شود.
رزمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با بررسی های انجام گرفته توسط کارشناسان این اداره کل هم اکنون تعداد 118 فروشگاه دارای نشان نماد اعتماد الکترونیکی هستند.
در ادامه این نشست، مسئولین فروشگاههای اینترنتی استان به بیان دیدگاهها، موانع و مشکلات و نیز راهکارهای توسعه این بخش پرداختند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۵۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید