اخبار

مدیرعامل پست بانک ایران: آماده هرگونه همکاری با دهیاری ها برای توسعه روستاها هستیم

مدیرعامل پست بانک ایران: آماده هرگونه همکاری با دهیاری ها برای توسعه روستاها هستیم
مدیرعامل ‍پست بانک ایران در گردهمائی مشترک مدیران کل دفاتر امور روستائی و شوراهای استانداری ها با این بانک گفت: آماده گسترش خدمات متنوع بانکی و همکاری با دهیاری ها در همه حوزه ها هستیم.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فرحی تصریح کرد: هدف از برگزاری گردهمائی مذکور؛هم افزائی بیشتر بین دهیاری ها و این بانک برای ارائه خدمات بهتر و متنوع تر در روستاهاست.
فرحی با بیان اینکه؛ کسانی که در روستاها فعالیت می کنند به خوبی اهمیت زندگی در این مناطق و اثرات آن بر اقتصاد کشور را می دانند اظهارداشت: روستاها 26رصدGDP کشوررا برعهده داشته و در اقتصاد کشور نقش موثری دارند.
وی عنوان کرد: یکی از رسالت‌های اصلی پست بانک ایران؛ ارائه خدمات در روستاها و تجهیزمنابع جهت فعالیت های تولیدی و کسب و کارهای خرد و متوسط است و برهمین اساس در زمینه خدمت رسانی به این اقشار پیشگام شده است.
مدیرعامل پست بانک ایران در ادامه گفت: با اتکا به اقتصاد مقاومتی درصدد هستیم که در ایجاد عدالت منطقه ای و جغرافیائی در سطح کشور در راستای برنامه های دولت سهیم باشیم.
فرحی افزود: تامین مالی بخش های IT و ICT و بانک عامل و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات وهمچنین بانک عامل توسعه روستائی و ارائه کننده خدمات خرد در روستاها به عنوان رویکردهای اصلی این بانک است.
وی تصریح کرد: درحال حاضر بیش از 4 میلیون حساب در روستاها افتتاح و 5/2 میلیون کارت بانکی نیز در این حوزه توسط این بانک صادر شده و بیش از 7/1 میلیون نفر در این مناطق نیز یارانه خود را از این بانک می گیرند.
فرحی درپایان بر گسترش همکاری متقابل و اجرای کامل توافقنامه منعقده تاکید کرد.
گفتنی است، گردهمائی یک‌روزه "پست‌بانک‌ایران و توسعه روستائی"، در راستای تحقق رسالت اصلی پست‌بانک‌ایران مبنی بر پوشش نقاط غیربرخوردار و با هدف اثبات توانمندی آن برای پوشش کامل اعتبارات توسعه‌ای حوزه روستائی برگزار شده با حضور مسئولان وزارت کشور و مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور به میزبانی این بانک در تهران درحال برگزاری است.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۱,۴۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید