اخبار

پیام مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، به مناسبت روز جهانی ارتباطات

پیام مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، به مناسبت روز جهانی ارتباطات
سالروز جهانی مخابرات بر همه فعالان این صنعت، گرامی و مبارک باد. امسال این روز به نام کارآفرینی و ICT نامیده شده و تقاطع این نامگذاری در سالی که مهر اقتصاد مقاومتی را بر پیشانی دارد، ضرورت بهره مندی از ظرفیت های صنعت بزرگ و تحول آفرین ICT را برای توسعه کشور دو چندان می کند. مخابرات در جهان کنونی، بستر ساز بزرگترین تحول تاریخ بشریت یعنی فناوری اطلاعات است.
اهمیت فناوری اطلاعات و تأثیر فوق العاده آن بر همه ابعاد زندگی بشر اعم از توسعه فرهنگی، بهبود عملکرد سیستم های اقتصادی، دستیافتنی تر شدن آرمان های عدالت اجتماعی و سایر مسائل کلیدی زندگی ما بر کسی پوشیده نیست، لازمه توسعه فناوری اطلاعات در جهان امروز، ایجاد توسعه و مدیریت بهینه شبکه های نوین مخابراتی است؛ در ایران هم این وظیفه در بخش های اصلی و کلیدی شبکه مخابراتی بر عهده شرکت ارتباطات زیرساخت است.
همکاری شبکه ارتباطات شرکت ارتباطات زیرساخت با سایر فراهم کنندگان سرویس های دسترسی در این شبکه، این امکان را برای صنعت فناوری اطلاعات کشور فراهم می آورد تا توانایی های خود را به شکوفایی رسانده و مردم را از مزایای بی شمار خود بهره مند سازد. مدل توسعه فنی شبکه مخابراتی در کشور، بر اساس اسناد بالا دستی، در قالب شبکه ملی اطلاعات تبیین شده و مدل اقتصادی آن نیز با برنامه ابلاغی اقتصاد مقاومتی در حال اجراست.
شرکت ارتباطات زیرساخت در سال جاری با کمک همه فعالان بخش مخابراتی کشور تلاش می کند با تحقق اهداف و تکالیف توسعه ای خود، شرایط مناسب تری برای فعالیت سایر بخش های بازار ICT فراهم آورد.
امیدوارم نتایج این کوشش گروهی ارتقای فرهنگ ایرانی – اسلامی در دنیا، بهبود شرایط اقتصادی کشور و بهبود رضایت عمومی را در پی داشته باشد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۵۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید