اخبار

برگزاری نشست مشترک پست و شرکت های طرف قرارداد سرویس تجارت الکترونیک

برگزاری نشست مشترک پست و شرکت های طرف قرارداد سرویس تجارت الکترونیک
در راستای توسعه سرویس تجارت الکترونیک و برون رفت از چالش های موجود نشست مشترک پست و شرکت های طرف قرارداد این سرویس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، روز گذشته بیست و هشتم اردیبهشت ماه در راستای توسعه سرویس تجارت الکترونیک و برون رفت از مسایل و مشکلات فراروی این سرویس نشست مشترکی با حضور حی شاد مدیرکل ایجاد، توسعه و راهبری سرویس های نوین و جمعی از مدیران عامل شرکت های طرف این سرویس برگزار گردید.
در ابتدای این نشست حی شاد به ارایه عملکرد و وضعیت سرویس تجارت الکترونیک در سال گذشته پرداخت.
در ادامه وی با بیان این که سرویس تجارت الکترونیک برای شبکه پستی از سرویس های استراتژیک به شمار می رود افزود: شرکت پست رویکردهای جدیدی را درخصوص بهبود وضعیت کیفی و کمی این سرویس مهم و بهینه سازی زیرساخت های لازم اتخاذ نموده است.
وی همچنین اعمال برخی تغییرات در انعقاد قرارداد جدید و ایجاد زیرساخت های لازم جهت راه اندازی لجستیک در این سرویس را ضروری برشمرد  و گفت: توزیع مستقل که در فاز اول 8 مرکز استان موسوم به PG8را شامل  می گردد و ارایه خدمات در این قالب به فروشگاه های زیرمجموعه شرکت ها از اهداف اداره کل سرویس های نوین در سال جدید می باشد.
حی شاد تاکید کرد: شرکت ها ملزم به ارسال اطلاعات سفارشات به سامانه گیت وی با تفکیک سفارشات اینترنتی و غیره می باشند.
تکیه بر افتتاح حساب و یا فعال سازی حساب در پست بانک های مستقر در واحدهای پستی سراسر کشور توسط شرکت ها، تسویه حساب آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت و PSP طرف قرارداد، توصیه در جهت گیری و ارایه کالاهای با کیفیت بالاتر و کسب حداکثری رضایت مشتریان، پاسخگویی سریع به شکواییه های واصله و انتقال مشکلات به صورت متمرکز به این اداره کل به منظور ساماندهی هر چه بیشتر سرویس ،دیگر محورهای مطرح شده از سوی مدیرکل سرویس های ایجاد، توسعه و راهبری سرویس های نوین در این نشست بود.
در ادامه سایر حاضرین مباحث و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۵۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید