اخبار

دکتر واعظی: هدایت ها و مواضع هوشمندانه مقام معظم رهبری برجام را به نتیجه رساند

دکتر واعظی: هدایت ها و مواضع هوشمندانه مقام معظم رهبری برجام را به نتیجه رساند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای هماهنگی روسای مرکز روابط عمومی دستگاههای اجرایی اظهار کرد: برجام توفیق ملی است و کلیت نظام آن را تایید کرد و با مشارکت مردم و هدایت مواضع هوشمندانه مقام معظم رهبری این موفقیت حاصل شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست و ششمین نشست شورای هماهنگی روسای مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی با اشاره به روز ملی روابط عمومی بیان کرد: نقش روابط عمومی و رسانه در اعتماد سازی جامعه خطیر است.

وی همچنین با اشاره به نقش مردم در تثبیت نظام و دولت ها تأکید کرد: در شرایط کنونی کشور نیازمند مردم و پشتیبانی آنها است تا بتواند به اهداف خود برسد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: مردم اگر بدانند نظام و دولت در جهت پویایی کشور در تمام جهت ها گام بر می دارند، اعتماد خود را استوارتر می کنند.

واعظی با اشاره به نقش رسانه ها در برجام بیان کرد: برجام توفیق ملی است و کلیت نظام آن را تایید کرد و اگر مردم در صحنه نبودند و هدایت مواضع هوشمندانه مقام معظم رهبری نبود این موفقیت حاصل نمی شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نقش برجام در تحول فضای بین الملل توضیح داد: باید از فضای به وجود آمده استفاده کنیم تا انسجام داخلی حفظ شود

واعظی ادامه داد: این تاثیر برجام است که شاهد مراجعه و ورود هیات های بلند پایه کشورهای دنیا به ایران هستیم، و این رفت و آمدها نتیجه بخش خواهد بود.

وی افزود: برجام یک اتفاق مهم در دنیا به حساب می آید که رسانه وظیفه انتقال این مسئله را بر عهده دارد.

 

واعظی در ادامه در ارتباط با سامان بخشی وضعیت اقتصادی کشور و هدف دولت در این زمینه توضیح داد: با توجه به نامگذاری این سال توسط مقام معظم رهبری هدف دولت ایجاد شغل و توجه به معیشت مردم است.

وی همچنین در ارتباط با آرامش به وجود آمده در فضای سیاسی بعد از انتخابات در کشور گفت: باید قدردان این فضای به وجود آمده باشیم که امروز یک دستاورد برای نظام نیز به شمار می رود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: یکی از عوامل این آرامش سیاسی انتخابات اخیر بود که این همان دموکراسی دینی بود که در کشورما نمایان شد، چیزی که در کشور های دیگر دیده نمی شود.

وی همچنین با اعلام اینکه امروز شاهد گسترش فضای مجازی هستیم بیان کرد: تلاش ما این است که فضای مجازی به سمت آگاهی بخشی برود و در این فضا سرعت و فعالیت هوشمند در اولویت است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: فضای مجازی باید در خدمت رسانه باشد تا رسانه بتواند به صورت هوشمند به آگاهی بخشی بپردازد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۲۲
تعداد بازدید : ۱,۵۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید