اخبار

واگذاری مرکز داده به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان

واگذاری مرکز داده به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان
در مراسمی با حضور انصاری معاون سازمان فناوری اطلاعات کشور ، تحویل و نگهداری مرکز داده استان (دیتاسنتر) از طرف پیمانکار به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان واگذارگردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان ، مهندس انصاری پس از بازدید خود از مرکز داده استان سمنان،در جلسه ای با حضور مهندس شهاب مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دیگر مسوولان و مدیران استانی در اداره کل ICT استان با اشاره به اینکه مصوبات کمیسیون دولت الکترونیک در حکم قانون می باشد خاطرنشان کرد : از این به بعد تمامی دستگاههای اجرایی بایستی از طریق لینک MPLS با دستگاه بالادستی خود به مرکز تبادلات ملی (NIX )و مرکز تبادلات استانی (IX ) متصل شوند.

وی با اشاره به اینکه اجرای این کار نیازمند برنامه زمان بندی مشخص می باشد افزود : از نظر من شبکه دولت باید از همه شبکه ها محکم تر و امن تر و پایدارتر باشد لذا انجام این کار بایستی بر اساس آمادگی شرکت مخابرات و دستگاههای اجرایی استان باشد .

همچنین مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به ارایه توضیحاتی پیرامون این موضوع پرداخت و با تاکید بر اهمیت این موضوع یاد آور شد : بر اساس دستور ریاست جمهوری و تاکیدات استاندار سمنان ، اجرای برنامه دولت الکترونیک بایستی تا دهه فجر سال جاری تحقق یافته و به سرانجام برسد .

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۵۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید