اخبار

جلسه هم اندیشی و بررسی موانع و ارائه راهکارهای توسعه خدمات رسانی شرکت های سرویس دهنده اینترنت در لرستان

جلسه هم اندیشی و بررسی موانع و ارائه راهکارهای توسعه خدمات رسانی شرکت های سرویس دهنده اینترنت در لرستان
جلسه هم اندیشی و بررسی موانع و ارائه راهکارهای توسعه خدمات رسانی شرکت های سرویس دهنده اینترنت در استان لرستان با حضور عطار معاونت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب ،مدیرعامل شرکت مخابرات استان،شرکت های ارائه دهنده خدمات و به ریاست حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

در ابتدا حیدری ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک اعیاد شعبانیه به ضرورت شناسائی و رفع موانع توسعه در استان اشاره و افزود: بخش خصوصی استان ظرفیت های مهمی در راستای هم افزائی با اهداف دولت را داراست و تمامی امکانات و راهکارهای اجرائی میبایست در راستای این مهم بکار گرفته شود.

سپس عطار به تبدیل پروانه های شرکت های خدمات دهنده در راستای ایجاد بستر فعالیت های مد نظر بخش خصوصی در فضای برابر اشاره داشت و افزود: سازمان تنظیم مقررات در این راستا پیگیریهای جدی را در دستور کار قرار داده است.

محمودی مدیر عامل شرکت مخابرات با عنایت به مشکلات فراروی شرکت مخابرات استان،مساعدت و همکاری را ضرورت توسعه دانسته و در این راستا متعهد به همکاری لازم شد.

در پایان جهت بررسی کارشناسی رفع موانع و پیگیری در جلسات آینده یک تیم کارشناسی متشکل از نمایندگان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و شرکت مخابرات استان و بخش خصوصی تشکیل شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۱۲
تعداد بازدید : ۶۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید