اخبار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پست به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پست به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
مدیرعامل شرکت پست، طی پیامی فرا رسیدن روز جهانی "ارتباطات " و روز ملی "روابط عمومی " را بر فعالان پرتلاش این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط  عمومی شرکت پست در متن این پیام آمده است:
ارتباط از دیرباز شالوده و اساس شکل گیری فرهنگ و تمدن بوده است. همراه با پیشرفت روزافزون جوامع بشری، شیوه و ابزارهای ارتباطی نیز دستخوش تحولات بسیاری گردید؛ به طوری که در عصر حاضر هر روز دریچه ای جدید از این دنیای بی انتها به روی بشریت گشوده می شود که با ویژگی های منحصر به فردش حتی با اندکی قبل قابل قیاس نیست.
ابزارهای نوین ارتباطی که به طور گسترده با فناوری های اطلاعاتی عجین گشته زندگی بشر امروزی را که دیگر ارتباطات سنتی پاسخگوی نیازهای رو به تحول و متنوع او نبوده بیش از پیش مسحور تازگی و جذابیت خود نموده و در عرصه های مختلف زندگی او نقش آفرینی می کند.
بدیهی است در "عصر ارتباطات" دوام و بقای سازمان‌ها نیز به طور گسترده ای به این عامل توسعه ای گره خورده است و رابطه معناداری را می توان بین قدرت ارتباطات و جایگاه سازمان یافت.
سازمان کارا، موفق و پویا سازمانی است که با استفاده از شیوه ها،ابزارها و فنون نوین ارتباطی و اطلاعاتی که از سرعت، نفوذ و گیرایی بی نظیری برخوردار است نقش خود را به جامعه بنماید و از این فرصت برای برقراری ارتباط موثر و نزدیک با مخاطبان بهره جوید.
بی تردید تقویت ابعاد ارتباطی سازمان ها به عملکرد روابط عمومی که نقش ارتباطی و تعاملی مجموعه در آن نمود می یابد و می توان از آن به عنوان بخشی از فرایند مدیریت یاد کرد وابسته است.
در دنیای امروز، روابط عمومی نوین به عنوان حلقه واسط و اتصال دهنده نهادها و سازمان ها به جامعه به واقع مترجم ارتباطات بوده و با روزآمدسازی، نوآوری و به کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی و تسلط بر گستره تاثیر و پوشش این ابزارها در سطح جامعه، در ایجاد ارتباط گسترده تر، اثربخش تر و پیشرفته تر با مخاطبان نقش برجسته ای ایفا نموده و آنان را قادر می سازد در کوتاهترین زمان ممکن به حجم وسیعی از خدمات و اطلاعات دست یابند.
روابط عمومی نوگرا، خلاق و هوشمند در هجمه سنگین اطلاعاتی با مدیریت بهینه اطلاعات و استفاده از فناوری به عنوان فرصتی طلایی می کوشد تا تقویت اعتماد عمومی، برقراری همدلی و همزبانی و ارتباطی متقابل و پایدار بین سازمان و مردم را موجب گردیده و به واسطه این ارتباط، خدمات سازمان را توسعه بخشیده و آن را برای مجموعه به ارزش افزوده تبدیل نماید.
اینجانب فرا رسیدن  27 اردیبهشت ماه ، روز جهانی "ارتباطات " و روز ملی "روابط عمومی " را به دست اندرکاران و فعالان این عرصه به ویژه همکاران پرتلاشم در مجموعه روابط عمومی شرکت پست که همواره با درایت، تیزبینی و بینش کامل، به مسائل شرکت و معرفی خدمات و فعالیت های آن پرداخته و مدیریت را در تصمیم سازی و برنامه ریزی یاری نموده اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
امید است روابط عمومی شرکت پست با نوین سازی ساز و کارهای ارتباطی به تبیین هر چه بهتر سیاست‏ ها، اهداف و برنامه‏ های مجموعه پرداخته و افقی روشن و امیدبخش را به روی شبکه ترسیم نماید.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۶۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید