اخبار

نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان استان زنجان

نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان استان زنجان
با توجه به شعار سال ۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و نقش شرکتهای دانش بنیان به عنوان بازوی اصلی در تحقق این شعار، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با شرکتهای دانش بنیان در محل بنیاد نخبگان استان شرکت کرد.

در این نشست که با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط و نیز جمعی از نخبگان، استعدادهای برتر، صاحبان شرکتهای دانش بنیان استان برگزار شد مهندس فرخی از عزم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز برنامه های این اداره کل در حمایت و تقویت شرکتهای دانش بنیان حوزه ICT خبر داد.

وی یکی از زمینه های موفقیت این شرکتها را توجه به پروژه های دارای اولویت و نیازمندی های ادارات و جامعه دانست و توضیحاتی در مورد پروژه های دارای اولویت وزارت متبوع خود ارائه داد.
در این نشست مسئولان حاضر از دستگاه های مرتبط نیز درباره روشها و زمینه های قابل حمایت از فعالان دانش بنیان توضیحاتی ارائه دادند و پیشنهادهایی را برای ایجاد ارتباط بین بخش صنعت، دولت و نخبگان مطرح کردند.
همچنین نمایندگان شرکتهای دانش بنیان ضمن معرفی توانمندی ها و نوآوری های خود، از انتظارات و مشکلات موجود سخن گفته و انتظارات خود از مدیران و مسئولان دولتی را بیان نمودند.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۴۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید