اخبار

جلسه هماهنگی شورای مدیران با حضور معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت

جلسه هماهنگی شورای مدیران با حضور معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت
جلسه هماهنگی شورای مدیران با حضور معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، در محل جدید اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.

مهندس راسخ معاون توسعه مدیریت هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، ابتدا ازساختمان ICT استان بازدید نمود و در ادامه جلسه هماهنگی شورای مدیران ادارات تابعه وزارت در سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس راسخ، باتوجه به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نسبت به موضوع اقتصاد مقاومتی، در راستای اجرایی شدن فرمایشات رهبر معظم انقلاب از تمام مدیران حوزه ICT استان خواست تا تمام توان خود را بر تحقق بخشیدن به منویات معظم له و عملیاتی شدن شعار سال به کار ببندند.

وی بر تسریع در استقرار واحدهای تابعه، باجه پستی، شعبه و سرپرستی شعب پست بانک در ساختمان جدید اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد.

مهندس مرتضوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این جلسه، به ارائه گزارشی از وضعیت اقدامات انجام شده پرداخت و اهم برنامه های استان را ،عملیاتی ساختن اقتصاد مقاومتی و کاهش شکاف دیجیتال و اشتغالزایی و توسعه کسب و کار حوزه ICT بیان کرد و ضمن تشکر از مهندس راسخ از زحمات سایر مدیران استانی این حوزه تقدیر کرد.

در ادامه سایر مدیران حوزه ICT استان نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه نمودند و به بیان مطالب و مسائل خود پرداختند.     

 

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۴۵۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید