اخبار

پست از نمایشگاه تا مقصد همراه کتاب¬های شما

خریداران کتاب در نوزدهمین نمایشگاه بین¬المللی کتاب تهران همانند سالیان گذشته از خدمات شرکت پست بهره¬مند می شوند.

روابط­عمومی شرکت­پست اعلام کرد: برای رفاه حال خریداران کتاب در نوزدهمین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران، غرفه­های عرضه خدمات­پستی در محوطه نمایشگاه پیش­بینی و برای بسته­بندی و ارسال کتاب­ها به اقصی­نقاط داخل و خارج از کشور به متقاضیان سرویس­دهی خواهد شد.

با تلاش­های اداره کل پست استان تهران، غرفه­های متعددی در محوطه نمایشگاه راه­اندازی و با     بهره­گیری از پیشرفته­ترین دستگاه­های­بسته­بندی، خدمات­پستی به مشتریان عزیز ارایه و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کتاب­ها به مقصد خواهند رسید.

غرفه­های عرضه خدمات­پستی در زمان برگزاری نمایشگاه هر روز همزمان با آغاز به کار نمایشگاه آماده خدمات­رسانی به متقاضیان بوده و تا نیم­ساعت بعد از پایان کار نمایشگاه نیز به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

 روابط عمومی شرکت پست با تأکید بر این که خدمات­پستی با حداقل قیمت در نمایشگاه عرضه می­شود، افزود: قیمت ارسال هرکیلو کتاب در شهر تهران 700 ریال و در سایر نقاط کشور 1100ریال پیش­بینی شده است.

عملکرد پست در هجدهمین نمایشگاه

شرکت­پست جمهوری اسلامی ایران در اردیبهشت ماه­ سال 84 با حضور فعال در هجدهمین نمایشگاه بین­المللی کتاب توانست در مدت 10روز با سرویس­دهی به 36هزار نفر، 5/281تن کتاب و محصولات فرهنگی را از نمایشگاه به اقصی­نقاط جهان ارسال نماید که این مقدار نسبت به سال قبل از آن رشد قابل توجهی داشته است.

لازم به ذکر است شرکت پست از سال 1379 حضور پررنگ و فعالی را در جریان برگزاری نمایشگاه داشته و پیش­بینی می­شود امسال هم با توجه به نرخ پایین تعرفه خدمات­پستی، ترافیک پستی ایجاد شده در نمایشگاه کتاب تا 25درصد نسبت به سال84 افزایش داشته باشد.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران امیدوار است این حرکت فرهنگی همانند سالیان گذشته، با استقبال خوب مردم مواجه شده و بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۲,۳۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید