اخبار

مدیرکل جدید پست گلستان معرفی شد

مدیرکل جدید پست گلستان معرفی شد
در حاشیه جلسه هیات مدیره، جلالی به عنوان مدیر کل جدید پست استان گلستان معرفی شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، صبح امروز، همزمان با بیست و ششم اردیبهشت ماه و برگزاری جلسه هیات مدیره با حضور مهندس مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیر کل دفتر مدیرعامل و دبیر هیات مدیره و مدیرکل حراست و امنیت پستی ،مهرداد جلالی سرپرست پست استان گلستان به ارایه گزارشی از اقدامات و عملکرد پست استان در سال گذشته و تشریح برنامه ها و طرح های پیش رو در زمینه توسعه خدمات پستی در استان مذکور پرداخت که به تایید هیات مدیره رسید.
در همین ارتباط طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل ،جلالی به عنوان مدیرکل جدید پست استان گلستان معرفی شد.
در این جلسه مهندس مهری ضمن تقدیر از تلاش های جلالی در دوره سرپرستی پست استان نکاتی را مورد تاکید قرار داد.
مدیرعامل با اشاره به شعار سال جاری پست تحت عنوان "پست هوشمند در خدمت مردم" اظهار داشت: همه ما باید در تحقق این شعار به طور موثر مشارکت نماییم و امور بزرگی را صورت دهیم.
وی با بیان این که در پست استان گلستان حرکت های خوبی شکل گرفته است و می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد عنوان کرد: با تلاش مدیریت و کارکنان، پست استان گلستان از واحدهای خوب در شاخص های عملکردی به شمار می رود که امیدواریم در سال جاری نیز این روند تداوم یابد و شاهد موفقیت های بیش از پیش پست استان باشیم.
رییس هیات مدیره در ادامه توسعه خدمات جدید را لازمه تحول شبکه خواند و تاکید کرد: سرمایه گذاری های شبکه می بایست هدفمند، اصولی و دقیق بوده و بر ایجاد خدمات ارزش افزوده و ترافیک پایدار متمرکز گردد.
مدیرعامل با اشاره به سمت و سوی جدید پست و حرکت به سوی گسترش خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و همچنین کالا محور بیان داشت: بیشتر درآمد پست های دنیا از محل سرویس تجارت الکترونیک تامین می شود چرا که با کاهش پست نامه ها آینده پست به این مهم وابسته است.
رییس هیات مدیره در همین ارتباط بر نظارت و کنترل بهینه سرویس تجارت الکترونیک تاکید و خاطرنشان کرد: شرکت پست با زیرساخت های متناسبی که درخصوص کسب و کار تجارت الکترونیک برخوردار است باید با ساز و کارهای مناسب به عنوان یکی از مجریان شاخص این بازار پررقابت مطرح باشد و درآمد چشمگیری را تزریق شبکه نماید.
مدیرعامل با توجه به ماهیت شرکت پست به عنوان یک بنگاه خدماتی مدیریت هزینه ها را در فرایندها ضروری دانست و تصریح کرد: باید با تعادل هزینه و درآمد و صرف اعتبارات در مسیر صحیح زیان سال 95 به حداقل ممکن برسد.
به روز رسانی بانک های اطلاعاتی کد پستی دیگر موضوعی بود که مهندس مهری به آن اشاره کرد و گفت: با توجه به این که تا پایان شهریورماه جاری نشانی پستی تمامی اماکن کشور بر اساس ضوابط نظام کدپستی و مشخصات فنی مبتنی بر اطلاعات مکان محور GNAF تهیه و ارایه خواهد گردید می بایست این مهم در نهایت سرعت،دقت و صحت صورت گیرد.  
وی با بیان این که نیروی انسانی پویا تحرک و تحول می آفریند افزود: باید در کنار بهره گیری از تجارب کارکنان با سابقه از خلاقیت، تخصص و دانش نیروهای جوان و تازه نفس در جهت ایجاد شبکه ای نوآور و پاسخگو استفاده نماییم.
در پایان حکم جلالی به عنوان مدیر کل پست استان گلستان به وی اعطا شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۸۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید