اخبار

برگزاری نشست مشترک پست و شرکت همگامان

برگزاری نشست مشترک  پست و شرکت همگامان
نشست مشترک شرکت های پست و همگامان، مجری سرویس خدمات ویژه شهروندی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، روز گذشته بیست و پنجم اردیبهشت ماه به منظور تسریع در راه اندازی سرویس خدمات ویژه شهروندی (خوش) نشست مشترکی با حضور حی شاد مدیرکل ایجاد، توسعه و راهبری سرویس های نوین، نمایندگان ادارات کل پست استان های گروه PG8) ) و محمدی مدیرعامل شرکت همگامان برگزار شد.
حی شاد  در این نشست ضمن تبیین استراتژی های جدید شرکت پست در افزایش سهم بازارهای بالقوه از طریق ایجاد سرویس های نوین به منظور افزایش ترافیک و درآمد و تحقق پیش بینی های اعلامی خواستار شفاف سازی و اتخاذ وحدت رویه در عملکرد سرویس خدمات ویژه شهروندی پست  شد.
سپس چالش های موجود در زمینه ارایه مطلوب و باکیفیت سرویس از سوی نمایندگان گروه PG8 مطرح و راهکارهای دستیابی به این مهم از سوی محمدی تشریح شد.
در خلال این جلسه ضمن تصویب قطعنامه ای در خصوص سرویس خوش بر رویکرد تفکر واحد مجموعه نمایندگان شرکت پست با شرکت همگامان به منظور تحقق دستور مدیر عامل مبنی بر پشتیبانی تا احیای سرویس در دستیابی به ترافیک پیش بینی شده در سطح شبکه تاکید شد.
تسریع در راه اندازی سرویس خوش با زیرساخت ها و وضعیت مالی موجود، اتخاذ تدابیر مدیریتی در راستای رسوخ به بازارهای جدید و افزایش سهم بازارهای بالقوه و همکاری در شناسایی سرویس های نوین و با ارزش افزوده برای اجرا در شبکه خوش دیگر مواردی بود که در دستور کار طرفین قرار گرفت.
همچنین با هدف بهبود مستمر سرویس  مقرر شد گزارش های تفضیلی به انضمام آمار عملکرد از سوی شرکت همگامان به اداره کل سرویس های نوین پستی ارایه گردد.
در خاتمه از عملکرد اداره کل پست استان فارس به عنوان استان برتر در ارایه خدمات ویژه شهروندی تقدیر شد.
خاطرنشان می سازد خدمات ویژه شهروندی (خوش) با برقراری تماس با شماره 193 در سراسر کشور در راستای پاسخگویی بهینه به نیازهای مشتریان در حوزه های خدمات پستی، پیک درون شهری hand to hand) ) ، نیابتی و همچنین بازار الکترونیکی خوش راه اندازی شده است.
خرید الکترونیکی بلیط های قطار، اتوبوس و هواپیما، سرویس پست تلفنی، قبول سفارش و توزیع غذا در مقصد و انجام خدماتی که انجام آن نیاز به حضور فیزیکی سرویس گیرنده خدمت در محل نبوده و به صورت نیابتی از سوی شخص ثالث امکان پذیر باشد از مهم ترین فعالیت های این سامانه به شمار می رود. 
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۵۲
تعداد بازدید : ۵۵۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید