اخبار

دکتر رزمی؛ اولویت ما توسعه کسب وکار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

دکتر رزمی؛ اولویت ما توسعه کسب وکار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، با حضور در اداره کل پست استان اردبیل ضمن بررسی چگونگی پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش پست و خدمات پستی گفت: اولویت ما توسعه کسب وکار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، دکتر رزمی در این جلسه با اشاره به این که یکی از ماموریتهای اصلی این اداره کل ایجاد هماهنگی بین ادارات و شرکتهای تابعه وزارت متبوع در استان می باشد، افزود: توسعه خدمات نوین در بستر فناوری اطلاعات جهت دسترسی مردم و بخصوص روستاییان محترم این استان از اولویتهای سالجاری این اداره کل می باشد.
وی اظهار داشت: تعهد اشتغال و توسعه کارآفرینی در حوزه ICT برای استان اردبیل بدون نگاه واحد ادارات و شرکتهای تابعه وزارت متبوع در استان؛ امکان دسترسی به این مهم را کمتر خواهد کرد.
رزمی در ادامه، از بخشهای مختلف اداره کل پست استان اردبیل بازدید و از نزدیک در جریان امورات این اداره کل قرار گرفتند.     
مهندس عبداللهی، مدیرکل پست استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: هم اکنون 320 دفتر خدمات روستایی در سطح استان فعال هستند که امیدواریم با توسعه زیرساختهای دولت الکترونیکی در بهبود روشها و ایجاد خدمات بیشتر موفق عمل شود.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : ۴۸۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید