اخبار

دکتر واعظی در جمع کارکنان پست آذربایجان شرقی/بزرگ ترین سرمایه پست نیروی انسانی است

دکتر واعظی در جمع کارکنان پست آذربایجان شرقی/بزرگ ترین سرمایه پست نیروی انسانی است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به آذربایجان سفر کرده است در جمع کارکنان پستی این استان، اظهار کرد: آینده روشنی در انتظار پست است و این روند در آینده ادامه خواهد داشت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به روند رو به رشد شرکت پست از دو سال قبل بیان کرد: در این شرکت بزرگ ترین سرمایه نیروی انسانی است.
وی همچنین در ادامه خاطر نشان کرد: آینده روشنی در انتظار پست است و آن چه که امروز پایه گذاری شده است در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
دکتر واعظی تاکید کرد: همکاران پست با تلاش خود درآمد شرکت را افزایش می دهند و ما نیز وظیفه داریم این درآمد را صرف معیشت همکاران کنیم.
مهندس مهری نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: امروز ده سال بلاتکلیفی پست خاتمه پیدا کرده است و وضعیت حقوقی کهن ترین شرکت کشور بهبود یافته است و این نتیجه برنامه بلندمدت و مدون است.
رییس هیات مدیره پست همچنین افزود: وقتی که این شرکت تحویل دولت کنونی داده شد هیچگونه ملزومات مادی در شرکت وجود نداشت و بدهی های زیادی وجود داشت که علاوه بر رفع مشکلات شاهد امنیت شاغلین در این شرکت هستیم.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۲۰:۵۴
تعداد بازدید : ۱,۳۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید