اخبار

بازدید مدیرعامل پست از ادارات پست آبیک ودفتر پستی فلسطین

بازدید مدیرعامل پست از ادارات پست آبیک ودفتر پستی فلسطین
مهندس مهری با سفر به استان قزوین از ادارات پست آبیک ودفتر پستی فلسطین بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، مهندس مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل به همراه ترابی مدیر کل روابط عمومی صبح امروز بیت ودوم اردیبهشت ماه جاری به استان قزوین سفر و از ادارات پست شهرستان آبیک بازدیدکرد.
رییس هیات مدیره شرکت پست در این بازدیدها که برخورداری مدیرکل پست استان نیز حضور داشت از بخش ها و  واحدهای مختلف ادارات پست شهرستان آبیک ودفتر پستی فلسطین بازدید و با کارکنان و موزعین این ادارات از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.
مدیرعامل سپس با حضور در جمع کارکنان و موزعین این شهرستان ها ضمن تقدیر از زحمات آنان خواستار تلاش مضاعف جهت ارائه خدمات با کیفیت و حفظ وجهه و اعتماد مردم به پست شد.
 وی موزعین را امین مردم نامید و گفت: شما پیشانی و ویترین پست هستید.با مردم مهربانانه رفتار کنید و خدمات خود را در بخش توزیع به بهترین وجه به آنان ارائه کنید.حال و آینده پست در دستان شماست و مجموعه پست قدر شما را می داند و سپاسگزار خدمات شماخواهد.
مهندس مهری تصریح کرد:موزعین زحمت کش ترین قشر پست هستند و ما از تمامی مطالبات آنها آگاهی داریم و پیگیر حصول نتیجه این مطالبات هستیم.
در این دیدارها موزعین و کارکنان از اصلاحات صورت گرفته در نظام پرداخت و تهیه و توزیع تجهیزات موزعین که منجر به آراستگی و افزایش وجهه به این بخش شده است از مدیرعامل قدردانی کردند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۰۸
تعداد بازدید : ۶۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید