اخبار

دکتر رزمی؛ امنیت اخلاقی و فرهنگی خانواده ها در بهره گیری از فضای مجازی حفظ شود

دکتر رزمی؛ امنیت اخلاقی و فرهنگی خانواده ها در بهره گیری از فضای مجازی حفظ شود
به منظور بررسی راهکارهای تعامل و همکاری مشترک، دکتر بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، و کارشناسان این اداره کل، امروز یکشنبه با عبدا... مددی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ICT استان اردبیل، دکتر رزمی در این جلسه با بیانتوضیحاتی مختصر از ساختار، وظایف و اهداف ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها برنامه های این اداره کل در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح نمود  و در ادامه  افزود: ما  علاوه بر تلاش بر تامین و افزایش زیر ساختهای ارتباطی استان  تلاش داریم با استفاده از پتانسیل های استانی  برای توسعه فضای کسب و کار ICT  و ایجاد اشتغال و خلق ثروت برای شرکتهای بومی در این حوزه برنامه ریزی کنیم . و در این خصوص رسانه ملی را به عنوان یک راهبرد اساسی در راستای پیشبرد اهداف و سیاستهای وزارت متبوع در استان می دانیم و معتقدیم با یک تعامل دو سویه و منطقی مسیر تازه ای را در جهت تحقق گفتمان سازی و فرهنگ سازی در حوزه ICT طی نماییم.

   وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه فضای مجازی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد؛ باید طوری برنامه ریزی کنیم که امنیت اخلاقی و فرهنگی خانواده ها در بهره گیری از فضای مجازی و خصوصا شبکه های اجتماعی حفظ شود.     

   عبدا... مددی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل، نیز در این جلسه ضمن تاکید بر تعامل این نهاد با همه دستگاههای اجرایی استان، آمادگی خود را نسبت به همکاریهای مشترک خصوصا در تولید برنامه های مشارکتی در ساختار و قالبهای مختلف بر مبنای سیاستهای اقتصاد مقاومتی اعلام کرد. 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۴۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید