اخبار

بازدید استاندار البرز از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام

بازدید استاندار البرز از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام
مهندس طهایی استاندار البرز به همراه مهندس کامکار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، در بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه، منطقه ویژه اقتصادی و گمرکات استان البرز مستقر در فرودگاه بین‌المللی پیام، از نزدیک در جریان روند فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام، وی در این دیدار سر زده، با مدیران و کارکنان واحدهای گوناگون به گفتگو پرداخت و اظهار داشت: البرز استانی است که دارای قطب‌های صنعتی و تجاری، با استعداد های توسعه‌ای فراوان است که  در همه ابعاد به ویژه در زمینه فعالیتهای اقتصادی و تجاری  باید بیشتر معرفی شود.
مهندس طهایی با اشاره به استقرار گمرکات استان البرز در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام بیان داشت: گمرکات استان البرز و منطقه ویژه به عنوان بخشی از ظرفیت های خوب استان، قابلیتهای زیادی دارند که باید توانمندی‌های آن نیز  شناسایی و بارور گردد.
در این بازدید مهندس مختاری رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام گزارشی از وضعیت فعلی  و برنامه های آینده شرکت ارائه کرد.
همچنین وی به انجام انبار های روباز و مسقف و پیگیری مقدمات حضور شرکتها و سرمایه گذارهای خارجی، به ویژه رایزنی انجام شده با شرکتهای آلمانی جهت تولید سلول ها و پنلهای خورشیدی، و نیروگاه تولید برق از پنلهای خورشیدی ، تعمیرات موتورهای انواع هواپیماهای سنگین و فوق سنگین اشاره کرد و افزود: با تکمیل زیر ساخت‌ها، پیام در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته و به عنوان یکی از قطب های اقتصادی در منطقه نقش موثری در توسعه استان، در آینده خواهد داشت.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۴۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید