اخبار

پروژه ملی GNAF ، بسترساز تحقق دولت الکترونیک است

پروژه ملی GNAF ، بسترساز تحقق دولت الکترونیک است
مدیرعامل در جلسه شورای فناوری اطلاعات و کدگذاری شرکت پست، گفت: اجرای پروژه ملی GNAF ، بسترساز تحقق دولت الکترونیک است.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت پست، در این جلسه که عصر دیروز در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار شد مهندس مهری در سخنانی گفت: برای انجام هرچه بهتر و با کیفیت‌تر این پروژه عظیم ملی، لازم است تمامی موارد و جزئیات با دقت و جدیت هرچه بیشتر پیگیری شود.
مدیرعامل در ادامه، خواستار انجام اقدامات کارشناسی شده و توجه به نظرات و پژوهش‌های صورت گرفته در این زمینه شده و بر تعامل و همکاری بیشتر مدیران دستگاه‌های مرتبط با یکدیگر و قبول طرح‌های کارشناسی‌ شده و متقن تأکید ورزید.
مهندس مهری پس از آن گفت: بهنگام‌سازی آدرس‌های اماکن کشور از سوی شرکت پست با جدیت دنبال شده و با عزمی که در مجموعه مدیران و همکاران سراغ دارم، امیدوارم این پروژه تا پایان شهریور سال جاری در سراسر کشور به پایان برسد.
دکتر قائمی رئیس شورای فناوری اطلاعات شهرداری تهران نیز در این جلسه، پیشنهاد داد تا پروژه ملی GNAF در استان تهران با همکاری شهرداری و پست استان در اسرع وقت پیگیری و عملیاتی شود.
در جلسه مذکور، ادبی‌فرد مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات، برنامه‌های سال جاری این مرکز را تشریح کرده و در ادامه گزارش کاملی در خصوص طرح توسعه دیتا سنتر شرکت پست ارائه نمود. در همین راستا نیز پیشنهادات فنی خوبی از سوی کارشناسان حاضر در جلسه مطرح شد که با تأکید مدیرعامل مقرر شد، برای حصول نتیجه بهتر در دستور کار قرار گیرد.
ارائه گزارش جامعی از میزان پیشرفت و وضعیت پروژه ملی GNAF از سوی میرزایی، مدیرکل کدگذاری پستی کشور دیگر برنامه این جلسه بود.
در جلسه روز گذشته شورای فناوری اطلاعات و کدگذاری شرکت پست، علاوه بر رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل، رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، اعضای هیئت‌مدیره، مشاور مدیرعامل در امور فناوری، معاونین فنی و برنامه‌ریزی مدیرعامل، مدیران‌کل کدگذاری و فناوری اطلاعات، نماینده سازمان فناوری اطلاعات و معاون کدگذاری حضور داشتند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۵۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید