اخبار

دیدار مدیر عامل پست با رییس نمایشگاه کتاب

دیدار مدیر عامل پست  با رییس نمایشگاه کتاب
مهندس مهری، رییس هیات مدیره و مدیر عامل در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب با دکتر صالحی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس بیست و نهمین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، دکتر صالحی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از توزیع و ارسال کتاب با 40 درصد تخفیف برای هموطنان از سوی شرکت پست و رونق بازار کتاب اظهار داشت: شبکه پست به عنوان بزرگ ترین شبکه توزیع کشور می تواند نقش موثری در زمینه گسترش بازار نشر و ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشد.
وی ضمن قدردانی از خدمت رسانی گسترده پست در این رویداد فرهنگی اظهار امیدواری کرد: سال آینده تعداد غرفه های پست افزایش یابد تا بتواند خدمات بیشتر و بهتری را به مردم ارایه کند.
صالحی همچنین خواستار توسعه و استمرار همکاری های دو جانبه در زمینه قبول و عرضه کتاب و محصولات فرهنگی در کشور شد.
در ادامه مهندس مهری با اشاره به اهمیت و کارکرد فرهنگی پست خاطرنشان کرد :بازار الکترونیک شرکت پست این امکان را برای ناشران و عرضه کنندگان محصولات فرهنگی فراهم آورده است تا کتاب و سایر اقلام و محصولات خود را در آن عرضه و به فروش برسانند.
مدیر عامل با بیان اینکه پست یکی از ارکان اصلی در رونق اقتصاد نشر و بازار کتاب می باشد خواستار تشکیل کارگروهی مشترک به منظور بررسی راهکارهای توسعه همکاری های بین المللی و حل مشکلات در زمینه قبول و ارسال کتاب به خارج از کشور شد.
مدیرعامل همچنین با اشاره به حضور پست در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان داشت: برپایی غرفه های پست در این نمایشگاه با هدف ارایه خدمات و تامین رفاه هموطنان صورت گرفته که امکان ارسال مرسولات انبوه برای دوستداران کتاب فراهم گردیده است.
مهندس مهری بر استفاده از ظرفیت های اتحادیه پستی جهانی برای حضور فعال ایران به منظور تعاملات فرهنگی و ارسال کتاب و دیگر اقلام فرهنگی برای موسسات فعال ایرانشناسی تاکید کرد.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۴۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید