اخبار

با حضور معاون توسعه و برنامه ریزی؛نخستین نشست کارگروه GNAF در چهارمحال وبختیاری برگزار شد

با حضور معاون توسعه و برنامه ریزی؛نخستین نشست  کارگروه  GNAF در چهارمحال وبختیاری برگزار شد
با حضور نصیری معاون توسعه و برنامه ریزی نخستین جلسه کارگروه تخصصی نشانی استاندارد مکانی ملی GNAFدر چهارمحال وبختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست  روز گذشته بیست و یکم اردیبهشت ماه نصیری معاون توسعه و  برنامه ریزی و میرزایی مدیرکل جغرافیایی وکدگذاری پستی طی سفر به استان چهارمحال و بختیاری در  نخستین نشست کارگروه تخصصی GNAF استان حضور یافتند.

نصیری در این نشست که به ریاست سلیمانی معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری و با حضور نمایندگان سازمان های ذی ربط در محل استانداری استان تشکیل شد اظهار داشت: پست با برخورداری از بانک های اطلاعات کد پستی کشور از سوی دولت به عنوان متولی طرح شناخته شده است.
وی افزود: شرکت پست موظف است تا پایان شهریور ماه جاری نشانی پستی تمامی اماکن کشور را بر اساس ضوابط نظام کدپستی و مشخصات فنی مبتنی بر اطلاعات مکان محور GNAF تهیه و به عموم مردم ارایه دهد.
معاون برنامه ریزی شرکت پست همچنین اقدامات پیش بینی شده در آئین نامه اجرایی  GNAF مصوب هشتمین جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات کشور را مطرح  نمود و به تشریح وظایف سازمان های مرتبط پرداخت.
نصیری در این نشست با اشاره به خدمات ارایه شده در طرح سیماک نیز گفت: با پیاده سازی این طرح دهداری ها از طریق وب اقدام به اخذ استعلام ،تشکیل پرونده الکترونیکی و غیره می نمایند که هم مردم و هم دهداری ها از آن منتفع خواهند شد.
سلیمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارچهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه با اشاره به شعار سال جاری از دستگاه های مسئول در این کارگروه خواست تا با جدیت در خصوص به نتیجه رسیدن طرح اقدام و عمل نمایند.
در آغاز این جلسه عنایتی مدیر کل پست استان گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی در خصوص پروژه GNAF در استان ارایه نمود.
براساس این گزارش نصیری و میرزایی از واحدهای مختلف پست استان بازدید و با کارکنان دیدار و گفت وگو نمودند.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۴۷۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید