اخبار

نخستین جلسه کارگروه "اشتغال" شرکت پست برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه "اشتغال" شرکت پست برگزار شد
نخستین جلسه کارگروه "اشتغال" شرکت پست با حضور نجاری عضو هیات مدیره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، نخستین جلسه کارگروه "اشتغال" شرکت پست با حضور نجاری عضو هیات مدیره، محسنی مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و توسعه زیرساخت، نعمت خواه مدیرکل توسعه سرمایه انسانی، ترابی مدیرکل روابط عمومی، هادی سرپرست مهندسی عملیات پستی  و نمایندگان  سایر واحدها برگزار شد.
در آغاز نجاری با اشاره به تاکیدات مقام عالی وزارت و تعهد وزارتخانه به منظور ایجاد صد هزار فرصت شغلی در سال 95 در جلسه شورای اشتغال به ریاست رییس جمهور اظهار داشت: بر این اساس این کارگروه در وزارتخانه و شرکت ها و سازمان های تابعه تشکیل گردیده تا با بررسی و شناسایی مصادیق مرتبط با اشتغال، فرصت های شغلی مناسب شناسایی و اجرایی گردد.
عضو هیات مدیره ضمن تشریح قانون تشکیل شورای اشتغال افزود: شرکت پست در زمینه های مختلف با بخش خصوصی مشارکت نموده که این مهم در امر اشتغال زایی  کشور سهم به سزایی داشته است.
وی با بیان این که شرکت پست طی سال گذشته فرصت های سرمایه گذاری بخش خصوصی را با هدف خدمت رسانی مطلوب به مشتریان رصد و شناسایی نمود عنوان کرد: در همین ارتباط برای انجام پروژه های GNAF ، بهنگام سازی اطلاعات کد پستی، نظافت و باربری، حمل و نقل خطوط پستی و خدمات شهروندی بیش از 2 هزار نفر مشغول به فعالیت بوده اند.
عضو هیات مدیره در ادامه خواستار اعلام دقیق برنامه ها و میزان اشتغال قراردادهای همکاری با بخش خصوصی در زمینه سرویس ها،عملیات و خطوط پستی؛ انجام پیمانکاران و نظافت و شاغلین دفاتر بخش غیردولتی؛ طرح های عمرانی؛نگهداری سخت افزار و نرم افزار و شبکه های فناوری و ارتقای کیفی در سطح کشور از سوی واحدهای ذی ربط شد.
نجاری در پایان ایجاد خدمات جدید و فرصت های شغلی را از اهداف اصلی شرکت برشمرد و از واحد مدیریت عملکرد خواست تا پیشنهادات موجود در این زمینه را به دفتر برنامه، بودجه و توسعه زیرساخت منعکس نماید.
در ادامه سایر حاضرین به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۵۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید