اخبار

واحد های اجرایی برتر شرکت پست معرفی شدند

واحد های اجرایی برتر شرکت پست معرفی شدند
واحدهای اجرایی برتر شرکت پست در زمینه عملکرد درآمدی و ترافیک در 45 روز نخست سال جاری معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، افشین احمد زاده، مدیر کل دفتر مدیر عامل و دبیر هیئت‌مدیره در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی با اعلام اسامی واحدهای برتر در زمینه های گوناگون درآمد و ترافیک اظهار داشت: عملکرد هر یک از واحد های اجرایی در 45 روز نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته مورد ارزیابی قرار گرفته است.
دبیر هیئت مدیره در ادامه به ارزیابی استانهای کشور در زمینه شاخص های درآمد و ترافیک در این مدت پرداخت و گفت: استان های گلستان، مازندران، آذربایجان غربی، البرز و کرمانشاه عملکرد مطلوب و استان های کردستان، زنجان، اردبیل، مرکزی و یزد عملکرد ضعیفی در زمینه شاخص درآمدی داشته اند.
وی افزود: در زمینه درآمد ثبتی استان های مازندران، البرز، کرمانشاه، تهران و آذربایجان غربی دارای عملکرد مطلوب و استان های ایلام، کردستان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان دارای عملکرد ضعیف بوده اند.
احمدزاده گفت: همچنین استان های خراسان رضوی، کرمانشاه، کرمان، مرکزی و همدان در درآمد ثبتی ویژه دارای عملکرد مطلوب و استان های ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و زنجان عملکرد ضعیفی داشته اند.
دبیر هیئت مدیره در خصوص عملکرد استان ها در زمینه درآمد ثبتی پیشتاز گفت: استان های مازندران، البرز، زنجان، فارس و تهران در این شاخص عملکرد مطلوب و استان های کردستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، هرمزگان و سیستان و بلوچستان عملکرد ضعیفی داشته اند.
مدیر کل دفتر مدیر عامل ادامه داد: در شاخص درآمد ثبتی سفارشی استان های کرمانشاه، تهران، البرز، خراسان جنوبی و یزد عملکرد مطلوب و استان های ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، چهارمحال و بختیاری و همدان عملکرد ضعیفی داشته اند.
مقایسه درآمد حاصل از TLS شاخص دیگری بود که احمد زاده به آن پرداخت و گفت: استان های قم، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، خراسان جنوبی و کرمانشاه عملکرد مطلوب و استان های بوشهر، خراسان رضوی، فارس، کرمان و زنجان عملکرد ضعیفی داشته اند.
وی ادامه داد: در زمینه درآمد ثبتی امانت استان های البرز، سمنان، گیلان، خوزستان و سیستان و بلوچستان عملکرد مطلوب و استان های خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، اردبیل، بوشهر و کرمان عملکرد ضعیفی داشته اند.
 دبیر هیئت مدیره سپس به مقایسه ترافیک ثبتی استان ها پرداخت و گفت: در این شاخص استان های البرز، زنجان، یزد، خراسان جنوبی و کرمانشاه عملکرد مطلوب و استان های سیستان و بلوچستان، ایلام، کردستان، همدان و گیلان عملکرد ضعیفی داشته اند.
وی افزود: در زمینه ترافیک ثبتی ویژه استان های خراسان رضوی، کرمانشاه، همدان، خراسان جنوبی و بوشهر عملکرد مطلوب و استان های ایلام، خراسان شمالی، سمنان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان عملکرد ضعیفی داشته اند.
احمد زاده ادامه داد: در زمینه ترافیک ثبتی پیشتاز استان های البرز، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و فارس عملکرد مطلوب و استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، همدان، خراسان جنوبی عملکرد ضعیفی داشته اند.
مقایسه ترافیک ثبتی سفارشی مورد دیگری بود که دبیر هیئت مدیره به آن اشاره کرد و گفت: در این شاخص استان های خراسان جنوبی، کرمانشاه، تهران، یزد و لرستان عملکرد مطلوب و استان های ایلام، سیستان و بلوچستان، کردستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد عملکرد ضعیفی داشته اند.
مدیر کل دفتر مدیر عامل ادامه داد: در زمینه ترافیک حاصل از TLS استان های قم، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، کرمانشاه و خراسان جنوبی عملکرد مطلوب و استان های بوشهر، خراسان رضوی، فارس، کرمان و زنجان عملکرد ضعیفی داشته اند.
وی همچنین در خصوص ترافیک ثبتی امانت اظهار داشت : در این شاخص استان های البرز، سمنان، سیستان و بلوچستان، گیلان و مازندران عملکرد مطلوب و استان های اردبیل، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی و بوشهر عملکرد ضعیفی داشته اند.    
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: استان‌هایی که عملکرد مطلوبی نداشته اند با تلاش بیشتر و بر اساس شاخص‌های مورد ارزیابی در ماه های آتی بتوانند جایگاه مناسبی را به خود اختصاص دهند.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : ۵۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید