اخبار

اولین جلسه مدیریت بحران در حوزه ICT در سال 95 برگزار شد

اولین جلسه مدیریت بحران در حوزه ICT در سال 95 برگزار شد
اولین جلسه کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان در مدیریت بحران در سال 95 با موضوع بررسی میزان خسارت وارده به تجهیزات درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در اثر بارندگی های اخیر و بررسی مصوبات جلسه قبل، با حضور اعضا برگزار شد.
در این جلسه که با حضور نمایندگان اداره کل مدیریت بحران استانداری کردستان، سازمان تنظیم مقررات منطقه غرب، شرکت مخابرات استان، شرکت ارتباطات زیرساخت،شرکت پست و شرکت رایتل برگزار شد، امیری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به بارندگی های شدید و مشکلات پیش آمده بدنبال آن، اهمیت مدیریت بحران را بیش از پیش دانست و آمادگی برای مقابله با شرایط بحرانی و بررسی و احصاء نقاط ضعف را به عنوان اولویت های مهم کارگروه مطرح کرد.
وی همچنین پیشنهادهایی مبنی بر ایجاد شبکه های موازی، استفاده مدیران و مسئولان استانی از تلفنهای ماهواره ای و لزوم برگزاری مانورهایی در خصوص مدیریت بحران ارائه داد.
در ادامه جلسه اعضاء با بحث و تبادل نظر در خصوص دو سند "شرح وظایف کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران استان کردستان"  و "خط مشی ها، سیاست های اجرایی و استراتژیهای مراحل 4گانه مدیریت بحران" ،  مفاد اسناد مذکور را به تصویب رساندند.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۴۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید