اخبار

در راستای بهبود ارتباط علمی برگزار شد؛ دوره آموزشی تخصصی تکنولوژی iDirect برای مدیران حوزه ارتباطات

در راستای بهبود ارتباط علمی برگزار شد؛ دوره آموزشی تخصصی تکنولوژی iDirect برای مدیران حوزه ارتباطات
در راستای بهبود ارتباط علمی با ذینفعان و انتقال و ارتقاء دانش فنی در حوزه مدیریت دانش و تکنولوژی، همچنین اقدام و عمل در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایران سولار با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دوره آموزشی تخصصی تکنولوژی iDirect را برگزار کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در راستای بهبود ارتباط علمی با ذینفعان و انتقال و ارتقاء دانش فنی در حوزه مدیریت دانش و تکنولوژی، همچنین اقدام و عمل در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایران سولار با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دوره آموزشی تخصصی تکنولوژی iDirect را برگزار کرد.

در همین زمینه احمد توکلی، مدیرعامل شرکت ایران سولار در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی وزارت ضمن بیان ضرورت برگزاری این کلاس ها برای تمام مدیران در عرصه ارتباطات اظهار کرد: درک واقعیت تحولات و دگرگونی­های وسیع و برق آسا در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و اثرات عمیق آن در حوزه­های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و فرصت­هائی که مدیریت دانش و تکنولوژی می تواند در خلق محصولات و خدمات جدید ایجاد کند.

وی همچنین افزود: در همین جهت با دعوت از مدیران و کارشناسان سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی  حوزه ICT ، نسبت به برگزاری دوره تخصصی IDX3.3  در طی سه روز اقدام کردیم.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: اطمینان داریم این امر در جهت توسعه کسب و کار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین انجام رسالت توسعه ادبیات رگولاتوری نتایج موثر و مفیدی را در برخواهد داشت.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۵۰
تعداد بازدید : ۱,۶۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید