اخبار

برگزاری نشست مشترک شرکت پست و سازمان ثبت احوال کشور

برگزاری نشست مشترک شرکت پست و سازمان ثبت احوال کشور
در راستای تحکیم همکاری های دوجانبه و ارتقای وضعیت کیفی خدمات ارایه شده با بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، نشست مشترک شرکت پست و سازمان ثبت احوال کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، در راستای تحکیم همکاری و تعامل دوجانبه و ارتقای وضعیت کیفی خدمات ارایه شده با بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، طی نشستی مشترک مهندس مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست با مهندس آوایی معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال دیدار و گفت و گو کرد.
مهندس مهری  در این دیدار که در محل ساختمان مرکزی سازمان ثبت احوال کشور صورت پذیرفت، از دو نهاد پست و ثبت احوال به عنوان قدیمی ترین نهادهای خدماتی دولتی کشور یاد نمود که همواره نقش به سزایی در ارایه خدمات مطلوب به هم وطنان ایفا نموده اند.
وی در ادامه با اشاره به شتاب روز افزون تحولات فناوری در دنیا و لزوم اتخاذ رویکردهای مبتنی بر فاوا در جهت ارایه خدمات متناسب با نیازهای روز جامعه اظهار داشت: این مهم  وظایف نهادهای خدماتی را دوچندان نموده از این رو باید  از امکانات و ظرفیت های موجود کشور استفاده حداکثری صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت پست ضمن تبیین رویکرد جدید شرکت پست با محوریت " پست هوشمند در خدمت مردم"  افزود: تقویت زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری به منظور ارتقای جایگاه پست در استقرار دولت الکترونیک و همچنین افزایش خدمات نیابتیاز مهم ترین برنامه های این شرکت به شمار می رود.
وی افزود: هدف اصلی ما ایجاد تحولات چشمگیر در این نهاد ارتباطی است که طبیعتاً بخشی از این موضوع مستلزم حمایت دولت محترم و برون سپاری خدمات مشتری محور نهادها و ارگان های دولتی خواهد بود.
مهندس مهری در ادامه ضمن اظهار خرسندی از همکاری متقابل با سازمان ثبت احوال کشور، ارتقای سطح همکاری های فنی، افزایش تعداد دفاتر ارایه دهنده سرویس ثبت نام کارت ملی هوشمند، بررسی پیشنهاد ارایه خدمت تحویل کارت هوشمند در محل متقاضی توسط پست و آمادگی شرکت پست در جهت ارایه خدمات شناسنامه ای در دفاتر پستی کشور را به عنوان مهم ترین برنامه های شرکت پست در راستای توسعه همکاری با سازمان ثبت احوال کشور برشمرد.
در ادامه، مهندس آوایی با اشاره به سابقه دیرینه همکاری های متقابل دو نهاد خدماتی پست و ثبت احوال از تلاش های صورت پذیرفته توسط کارکنان امین شرکت پست در راستای اجرای موفقیت آمیز طرح ملی ثبت نام کارت هوشمند قدردانی نمود.
وی همچنین خواستار استمرار و گسترش همکاری های متقابل دو سازمان در قالب تشکیل کارگروه مشترک به منظور  افزایش سطح رضایت عمومی جامعه شد.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۵۶۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید