اخبار

تشریح فرصت‌های سرمایه گذاری در اصفهان برای هیات اقتصادی آلمان

تشریح فرصت‌های سرمایه گذاری در اصفهان برای هیات اقتصادی آلمان
در بازدید یک هیأت 37 نفره آلمانی که از سوی اتاق بازرگانی ایران و آلمان معرفی شده بودنداز شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر امیدی ضمن تشریح شرایط استان اصفهان و موفقیت‎‌های به دست آمده در تقویت اکوسیستم کارآفرینی این استان فرصت‌های موجود برای همکاری مشترک بین شرکتهای آلمانی و شرکت‌های ایرانی را برشمرد.

این هیات که باهماهنگی اتاقهای بازرگانی Regensburg و Wuerzburg و با همراهی گروهی از مدیران و صاحبان شرکتهای بزرگ آلمانی به اصفهان سفر کرده بود، علاقه‌مند به بررسی فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان برای گسترش همکاری با ایران در شرایط پسا تحریم بوده و هریک از شرکتها بدنبال یافتن شرکای تجاری وسرمایه گذاری برای گسترش فعالیت ها به کشور ایران هستند.

در این دیدار دکتر امیدی ضمن برشمردن روشهای ممکن برای همکاری در زمینه های مختلف صنعتی و فناوری اطلاعات پیشنهاد تاسیس دفتر نمایندگی برای انتقال فناوری و بازاریابی را مطرح کرد که مورد استقبال هیات بازدید کننده آلمانی قرار گرفت.

در ادامه این ملاقات گروه بازدید کننده با تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان دیدار کرده و در زمینه همکاریهای مشترک بین شرکتهای ایرانی آلمانی  مذاکره کردند.

خبر المانی

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶
تعداد بازدید : ۵۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید