اخبار

جلسه بررسی روند ثبت نام کارت هوشمند ملی برگزار شد

جلسه بررسی روند ثبت نام کارت هوشمند ملی برگزار شد
جلسه بررسی روند ثبت نام کارت هوشمند ملی با حضور معاون فنی مدیرعامل شرکت پست در پست استان البرز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، روز جاری هجدهم اردیبهشت ماه، جلسه بررسی روند ثبت نام کارت هوشمند ملی با حضور بوداغی معاون فنی مدیرعامل، هادی سرپرست مهندسی عملیات پستی، حسن نژاد سرپرست بازاریابی و بررسی های اقتصادی شرکت پست، فرزین و میرزایی مدیران کل پست و ثبت احوال استان البرز، در اداره کل استان برگزار گردید .
در این جلسه بوداغی به برخی از مشکلات اجرایی خدمت مشترک پستی ثبت نام و تحویل کارت هوشمند ملی اشاره کرد و ضمن قدردانی از اقدامات به عمل آمده در راستای استقرار و راه اندازی این سرویس نوین پستی، خواستار تلاش بیش از پیش در جهت رفع موانع و افزایش میزان رضایت مراجعین از جمله بررسی امکان توزیع کارت های صادره درب منزل مالکین خواستار شد .
در ادامه فرزین مدیرکل پست استان البرز به ارایه گزارش عملکرد خدمت مشترک پستی ثبت نام کارت هوشمند ملی پرداخت .
وی گسترش باجه های قبول را نیاز این خدمت دانست و گفت: افزایش تعداد باجه های قبول به میزان 73 ایستگاه کاری در آینده از جمله برنامه های پست استان است.
مدیرکل پست استان استقرار باجه تحویل کارت هوشمند در باجه های تاسیس شده را از اقدامات موثر پست استان در جهت جلوگیری از ایجاد ازدحام در باجه مرکزی تحویل کارت برشمرد .
میرزایی مدیرکل ثبت احوال استان البرز نیز به تشریح روند شکل گیری خدمت مشترک پستی و ثبت احوال ثبت نام کارت هوشمند ملی پرداخت و از زحمات و اقدامات پست استان البرز در این راستا تقدیر نمود .
خاطرنشان می سازد معاون فنی مدیرعامل شرکت پست به اتفاق سایر مسئولین پست در ادامه این نشست از باجه مرکزی ثبت نام و تحویل کارت هوشمند ملی شهرستان کرج بازدید نمود و از نزدیک میزان رضایت مراجعین را مورد بررسی قرار داد.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۴۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید