اخبار

با حضور نمایندگان 17 کشور/ هشتمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ایران مهر ماه برگزار می شود

با حضور نمایندگان 17 کشور/ هشتمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ایران مهر ماه برگزار می شود
با حضور نمایندگان 17 کشور جهان، هشتمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ایران ششم مهرماه امسال به مدت سه روز در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
دبیر کمیته علمی هشتمین سمینار بین المللی مخابرات در نشست خبری که در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برگزار شد، از استقبال خوب مراکز علمی جهان با ارائه مقاله های متعدد از این همایش در تهران خبر داد و گفت: این همایش موضوع هایی چون اینترنت اشیا، ماهواره سنجشی و شبکه مخابرات بی سیم را واکاوی خواهد کرد.
محمود کمره ای افزود: مخابرات بی سیم، شبکه های اجتماعی شناختی، شبکه داده های عظیم از دیگر موضوع های مورد بررسی در هشتمین سمپوزیوم مخابرات است.
وی با بیان اینکه این همایش از 6 مهرماه امسال به مدت سه روز در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور نمایندگان 17 کشور جهان برگزار خواهد شد، گفت: این همایش تلاش دارد محیط تبادل نظر مناسبی را برای صاحبان اندیشه در فضای ارتباطات و فناوری اطلاعات( آی. سی. تی ) ایران فراهم می کند تا به ارتقای این صنعت بینجامد.
کمره ای به تشکیل دو کمیته علمی ملی و بین المللی برای این سمپوزیوم اشاره و خاطر نشان کرد: 50 نفر از متخصصان و اساتید دانشگاه های داخلی مقاله های علمی داخل کشور را ارزیابی می کنند و 55 نفر از متخصصان بین المللی به داوری مقاله های جهانی خواهند نشست.
دبیر کمیته علمی هشتمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات با بیان این که همایش بین المللی مخابرات هر دو سال یک بار در کشور برگزار می شود، افزود: توسعه و ترویج بیش از پیش صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمترین رکن مورد توجه برگزاری این دوره از سمپوزیوم خواهد بود.
وی ضمن اشاره به استقبال خوب مراکز علمی بین المللی از این همایش با ارائه مقاله های متعدد، افزود: بهترین مقاله های برگزیده شده این سمینار علمی در سایت های بین المللی قرار خواهد گرفت.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۴۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید