اخبار

عزم شرکت مخابرات در دوره جدید به ارائه برنامه های توسعه ای

عزم شرکت مخابرات در دوره جدید به ارائه برنامه های توسعه ای
رئیس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران به عزم مدیران تازه این شرکت برای پرداختن به امور توسعه ای اشاره کرد و گفت: برنامه های جدید به سازمان رگولاتوری ارسال می شود تا در تعیین تعرفه ها مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برات قنبری افزود: تلاش می شود با ارائه برنامه های توسعه ای و برآورد هزینه و درآمد، یک پیشنهاد مناسب برای تعیین تعرفه به سازمان رگولاتوری ارسال شود تا مبنای تصمیم گیری ها قرار گیرد.
وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تعیین تعرفه ها را یک وظیفه ای حاکمیتی دانست و گفت: تلاش داریم در دوره جدید مدیریتی شرکت مخابرات گزارش کارشناسانه تهیه کرده و به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال شود تا براساس این گزارش ها تعرفه مناسب را مشخص کند.
قنبری با بیان اینکه تغییر تعرفه ها یک فرایند مشخصی است خاطرنشان کرد: باید در هیات مدیره جدید به یک جمع بندی برسیم و برنامه های لازم را تدوین کرده و سپس منتظر اعلام نتیجه از سوی سازمان رگولاتوری باشیم.
رئیس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران سیاست تازه این شرکت را «نگاه به آینده و فراموشی گذشته» عنوان کرد و گفت: تنها از گذشته درس خواهیم آموخت.
پیش از این محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته بود: پس از تعیین اعضای هیات مدیره مخابرات و برگزاری جلساتی در سازمان تنظیم مقررات امید است در یک ماه آینده تعرفه های جدید تلفن ثابت اعلام شود.
وی درباره دلایل تجدیدنظر احتمالی در تعرفه های مخابرات افزوده بود: در ماه های اخیر شرکت مخابرات سرمایه گذاری های خوب و مناسبی را در حوزه مخابراتی انجام داده است و ما فکر می کنیم هزینه 30 ریال برای هر دقیقه مکالمه و پرداخت 500 هزار ریال برای خرید یک خط تلفن در شرایط کنونی کم است و باید در آن تجدیدنظر شود.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸
تعداد بازدید : ۱,۲۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید